Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie rozumiem. To po polsku napisałeś?

 

Fixed w zdaniu, w wiadomym miejscu.

 

Kajam się. Sam przyznaję - nie dopieściłem tamtego zdania jak należy. Widać - pośpiech mi nie służy, choć wiem też, że to dla mnie nie wymówka, zważywszy na funkcję, jaką sprawuję w dziale. Powyższa decyzja nie była moją, lecz załogi MT, która sprawuje pieczę nad działem (wiem, niektórym może się nie podobać i budzić zastrzeżenia). Jakieś obiekcje co do mojej pracy tutaj - walić do MT w odpowiednim temacie na forum.

 

Pozdrawiam, czołem.

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie rozumiem. To po polsku napisałeś?

 

Fixed w zdaniu, w wiadomym miejscu.

 

Kajam się. Sam przyznaję - nie dopieściłem tamtego zdania jak należy. Widać - pośpiech mi nie służy, choć wiem też, że to dla mnie nie wymówka, zważywszy na funkcję, jaką sprawuję w dziale. Powyższa decyzja nie była moją, lecz załogi MT, która sprawuje pieczę nad działem (wiem, niektórym może się nie podobać i budzić zastrzeżenia). Jakieś obiekcje co do mojej pracy tutaj - walić do MT w odpowiednim temacie na forum.

 

Pozdrawiam, czołem.

 

Kompletnie nie rozumiem. To po polsku napisałeś?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, mam propozycję, by utworzyć drugie archiwum. Jedno byłoby takim "śmietnikiem historii" dla setek opowiadań kończących się po jednej stronie czy pisanych po prostu słabo. A drugie byłoby miejscem, w którym możnaby poczytać wiele naprawdę ciekawych opowiadań, które jednak nie były dość dobre(czy tam jakiekolwiek inne powody) by znaleźć się w HoFie. Przykładem może być chociażby wspominany wyżej opek, dotarcie do niego jest praktycznie niemożliwe(o ile się nie dysponuje linkiem/tytułem) a myślę, że takie dzieła też warto udostępnić szerszej publiczności.

Pomysł nie jest mój, ale uważam, że jest dobry.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Także podbijam. Ale to nie jest tak jak stwierdził Kraha - ułatwienie. Nie. Według mnie w archiwum jest wiele karier, którym należy się szacunek. Szacunek dla ich autorów, którzy dla ich napisania poświęcili wiele godzin. Teraz leżą w tym samym miejscu dobre opki wraz z ledwo co zaczętymi, a już porzuconymi opowiadaniami. Według mnie to brak szacunku. Tyle. Myślę, że kierownictwo powinno się nad tym poważnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza

O tam od razu wyrzucać. Powiedzmy byłoby osobne archiwum dla działu Opowiadania i Karier. Jak ktoś chce, żeby mu skasowali temat to chyba da się załatwić przez modów.

Lepiej przenieść jakieś wybrane opki i inne w razie potrzeby dodać do tego działu, niż kasować wszystkie poza tymi kilkoma.

A to 'Archiwum X' ma być dla dobrych i bardzo dobrych dzieł, a nie dla wszystkich, które mają więcej niż 1 czy 2 strony.

Odnośnik do komentarza

Drugie archiwum na pewno na razie nie powstanie. Wiekszosc kilkupostowych opkow z normalnego archiwum i tak jest kasowanych po pewnym czasie (kazdy moze sobie to sprawdzic, ze ostatnie strony w archiwum zawieraja wylacznie opki dluzsze).

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym nominować trzy tematy do działu opowiadania.

1. One - FYM

2. Powrót do rzeczywistości - Roda - Icy

3. I had a dream - stucky

 

Uważam, że im się należy, ponieważ inni się lenią, a oni piszą ciągle. Prawdziwe teksty. W dodatku teraz w dziale opowiadania nikt nie pisze na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...