Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tym niemniej jednak jest mi przykro, że zostałem potraktowany w taki sposób. Owszem, wymieniliśmy z Dr. Strange dwie prywatne wiadomości, ale do końca liczyłem na to, że jednak zarząd zdecyduje się, na umieszczenie mojego opka w HoF. Jeśli jednak, co wynika z postu kolegi, moderatorzy zastanawiali się, czy umieścić " Tylko dla najlepszych " w archiwum, to ta decyzja przynajmniej mnie nie zrani. Bo chyba nie ma nic gorszego, jak pisać opowiadanie, które ma chyba największą liczbę odsłon w stosunku do poszczególnych odcinków, które ląduje w koszu, razem z innymi.

A może mi się zdaje i jest to wołanie o pomstę do nieba?

Nigdy nie byłem zwolennikiem samo oceniania.

Od tego są inni.

Odnośnik do komentarza

Tym niemniej jednak jest mi przykro, że zostałem potraktowany w taki sposób. Owszem, wymieniliśmy z Dr. Strange dwie prywatne wiadomości, ale do końca liczyłem na to, że jednak zarząd zdecyduje się, na umieszczenie mojego opka w HoF. Jeśli jednak, co wynika z postu kolegi, moderatorzy zastanawiali się, czy umieścić " Tylko dla najlepszych " w archiwum, to ta decyzja przynajmniej mnie nie zrani. Bo chyba nie ma nic gorszego, jak pisać opowiadanie, które ma chyba największą liczbę odsłon w stosunku do poszczególnych odcinków, które ląduje w koszu, razem z innymi.

A może mi się zdaje i jest to wołanie o pomstę do nieba?

Nigdy nie byłem zwolennikiem samo oceniania.

Od tego są inni.

Nie za dużo wielkich słów w stosunku do rangi wydarzenia?

Skoro Ciebie ranią i sprawiają przykrość tak błahe sytuacje, to co będzie, kiedy napotkasz w życiu na naprawdę poważne problemy?

Więcej dystansu życzę w nowym roku. Ile moich tematów jest w archiwum i jakoś nie robię z tego powodu tragedii. Ba, nawet opy Profa można znaleźć w archiwum.

Odnośnik do komentarza

Ile moich tematów jest w archiwum i jakoś nie robię z tego powodu tragedii. Ba, nawet opy Profa można znaleźć w archiwum.

 

Icon podanie takiego argumentu daje do zrozumienia, że Ty czy Prof jesteście lepszymi specjalistami w kwestii tworzenia opowiadań niż Loczek. Wydaje mi się, że z taką tezą część forumowiczów może nie do końca się zgodzić (ja osobiście żadnych rankingów nie tworzę ;)) więc wypowiedź moim zdaniem nie do końca trafna.

Odnośnik do komentarza

Ja z tego zrozumiałem tylko tyle, że Icon czy Profesor również mogliby oczekiwać, że ich Opowiadania trafią do HoF, ale nie trafiły i nie widziałem, aby mieli jakieś pretensje związana z tą decyzją :-k

 

Nie wiem, nie znam się, dla mnie to po prostu głupota, by mieć pretensje o coś takiego. Ale niektórym na tym zależy i trzeba to uszanować :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...