Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Podbijam, ale nie wiem czy, ewentualnie kiedy, doczekamy się odpowiedzi :]

Obserwuję ostatnio kryzys w dziale opowiadań. Kilka ikon zaprzestało pisania, nowych tekstów na wysokim poziomie jest dużo mniej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Do tego nawet modowie niechętnie tu zaglądają. Nominacje, nawet te powtarzane wielokrotnie, przechodzą bez echa. No ja rozumiem, że Fenomenowi może być głupio przesuwać własny opek do HoF, ale czy on jeden tutaj rządzi?

 

Edit: do HoF nominuję "Wielką rodzinę" Wengera oraz "Rote Teufel" JACKa. A także po raz fefnasty, ale już ostatni, "Guys in the red..." Fenomena. Wg mnie argumentacja zbędna - to klasyki pod względem humoru, strategii, wytrwałości i sukcesów.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle modowie tego działu zrobili sobie chyba długie wakacje. :) Kilka dawno już zamkniętych opków wciąż w nim się znajduje, a w ich miejsce przydałaby się jakaś świeża krew, bo jak na razie mamy w nim zaledwie trzy aktywne kariery.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich, ale jesteśmy na etapie przetasowania kadry odpowiedzialnej za pilnowanie porządku w Dziale Karier i Opowiadań. Do końca tygodnia ukonstytuuje się nowa ekipa, która będzie się tym zajmować i zajmie wówczas odpowiednie stanowisko w poszczególnych kwestiach.

Odnośnik do komentarza

A ja pozwolę sobie nominować do działu opowiadań chyba najbardziej niedoceniany temat aktualnie na forum - "Życie jak w Madrycie".

 

Niedoceniany - muszę wytłumaczyć użycie tego słowa. Ponieważ ostatnimi czasy nawet nasi forumowicze się rozleniwili. Dobrych, tradycyjnie pisanych karier jest mało, a w dodatku czytelnikom także czasami nie chce się czytać. Tak więc stop lenistwu Panowie.

 

Tak więc nominuję opka ConcuN-a za rzetelność pracy, świetny język oraz sukcesy i porażki osiągane przez prowadzony przez niego klub.

Odnośnik do komentarza

ok, moderatorzy odpowiedzialni za dział Karier i Opowiadań postanowili, co następuje:

 

1. przeniesienie "Guys in the red...", "Wielkiej rodziny" i "Rote Teufel" do HoF

2. przeniesienie "Czeskiego filmu" do Opowiadań (po upewnieniu się, że temat nie umarł).

3. reszta zostaje w karierach

4. przeniesienie opka marshalla do archiwum (po rozmowie z autorem, czy zamierza w tej sprawie interweniować ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...