Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i tu jest przysłowiowy pies pogrzebany, bo akurat 159 z dieslowskim silnikiem Fiata jest pozbawiona legendarnych wad w stylu chujowego zawieszenia w modelach 147 i 156 :) Pewnie ma swoje alfowskie wady (skrzypienie!) ale i takie same rzeczy znajdziesz w niemieckich panie-nie-psujo-się-nigdy-wagenach. Aczkolwiek ja nie jestem przeciwko niemieckim autom, broń Boże, po Kaliszu jeździ przecudna Skoda Octavia Combi RS, którą jak widzę bije mi mocniej serduszko :)

Odnośnik do komentarza

Meler, jak się ma 35-40 k i chce się auto w miarę nowe to się nie szuka spracowanego auta segmentu D z Dyzlem tylko auta klasy C kombi lub jakiegoś sub-B czyli Clio kombi, Ibizy kombi czy Fabii kombi. Fabia kombii jest bardziej pakowna od 159 SW i o niebo tańsza w eksploatacji.

 

Zadzwoń do mnie to pogadamy. Jakiś miesiąc temu miałbym dla Ciebie idealne auto z firmy mojego brata - Cee'd SW (2012, 1,6 90 KM ON) - 52 tys. przebiegu, wyceniony na 37, do wyjęcia za 31.

Odnośnik do komentarza

Odebrałem już tydzień temu samochód z warsztatu, na początku przy hamowaniu był tylko taki lekki szmer jakby - pomyślałem, że klocki muszą się dotrzeć, ale wczoraj jak jechałem to przy hamowaniu słyszę taki ... hmm stukot dość głośny czy to cały czas wina wymiany klocków/tarcz i to się "unormuje"?

Odnośnik do komentarza

Może to nie wada, ale przesiadając się na taki samochód w zimie można się nieźle zaskoczyć - te z napędem na przód mają tendencje do podsterowności (skręcasz koła a jedziesz prosto), a te z napędem na tył do nadsterowności (zarzucanie tyłem) w kiepskich warunkach pogodowych.

Odnośnik do komentarza

Sprzedalem dzisiaj srebrna strzale (Punto II, 2002, 190tys przebiegu). Do kieszeni wpadlo niby troche hajsu, ale troche szkoda, bo sentyment do auta pozostal :)

A w formie ciekawostki podam, ze od wystawienia oferty na olx, do spisania umowy z kupcem minelo nie wiecej niz 3 godziny :o Troche teraz zaluje, ze wyzszej ceny nie dalem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...