Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jest w stanie polecić jakiegoś pewnego dostawczaka? Być może będę woził owoce i warzywa, i szukam czegoś co nie będzie sprawiało problemów. Jest szansa znaleźć coś w budżecie do powiedzmy 5 tysięcy? VW Transporter albo Ford Transit? Czy w tej cenie mam szansę tylko na jakiegoś trupa?

 

Stare Vito? Silniki nie do zajebania.

 

Odnośnik do komentarza

Z doswiadczenia polecam Forda Transita, zrobilem rocznikiem 2004 prawie 200k km, nigdy nie zawiodl. Ale jesli chodzi o cene, to nie wiem czy sie da takie cos wyhaczyc.

W okolicach 5 tys. złotych to można znaleźć Transita z roczników 1996-1998. Jeździłem całkiem sporo zarówno wersją z silnikiem benzynowym (1996) i dieslem (1997) - w obu przypadkach nadwozie niezabudowane. Ten drugi mocno sobie chwaliłem, choć i benzyna dawała radę. W obu przypadkach największym problemem była jednak blacha - drzwi, progi, maska silnika były zżerane mocniej niż w moim starszym od nich Escorcie.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś jest w stanie polecić jakiegoś pewnego dostawczaka? Być może będę woził owoce i warzywa, i szukam czegoś co nie będzie sprawiało problemów. Jest szansa znaleźć coś w budżecie do powiedzmy 5 tysięcy? VW Transporter albo Ford Transit? Czy w tej cenie mam szansę tylko na jakiegoś trupa?

Stare Vito? Silniki nie do zajebania.

Tak, tyle że zeżarte przez rdzę zapewne.
Odnośnik do komentarza

W takim budżecie, to bym poszukał Mercedesa "Kaczki". Mój kolega ma takiego, jest to auto całkowicie nie do zdarcia :)

 

Oj potwierdzam. Wozilem drewno taka chyba z 20-letnia kaczka. I to wcale nie tylko po szosie, ale i po jakichs lesnych drogach, a nawet po lakach. Auto nie do zdarcia i radzi sobie praktycznie w kazdym terenie (oczywiscie zakladajac, ze nie jest to jakies 4x4 offroad dla terenowek :P ).

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktoś jest w stanie polecić jakiegoś pewnego dostawczaka? Być może będę woził owoce i warzywa, i szukam czegoś co nie będzie sprawiało problemów. Jest szansa znaleźć coś w budżecie do powiedzmy 5 tysięcy? VW Transporter albo Ford Transit? Czy w tej cenie mam szansę tylko na jakiegoś trupa?

Stare Vito? Silniki nie do zajebania.

Tak, tyle że zeżarte przez rdzę zapewne.

 

 

Roznie, takie tez sie trafiaja, ale sa przynajmniej "niezle" zachowane egzemplarze ;)

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, auto dla mojej matuli potrzebne, do pracy 2 kilometry, po pracy na zakupy, w weekend dłuższa trasa, czyli 15 kilometrów. Autko musi być małe, bo mama nie lubi dużych gabarytów (;)). Z uwagi na użytkowanie skupiam się tylko na benzynie. Chcę, żeby było dla niej sprawne, tanie w eksploatacji i generalnie, żeby możliwie mało musiała się nim zajmować. Budżet 15 tysięcy. Rozglądałem się nad Citroenem C3, jakieś doświadczenia? Sprawa pilna, bo autko trzeba kupić maksymalnie do końca września

Odnośnik do komentarza

Fiata Pandę kupcie

tak, na rynku z pewnoscia pelno tanich czesci, ale to auto jest po prostu tak katastrofalnie brzydkie, ze nie zrobilbym tego najwiekszemu wrogowi, a tym bardziej mamie ;) to oczywiscie moja opinia :)

 

smetek tak przegladam twoje propozycje, ta skoda fabia wyglada rozsadnie, fajna propozycja, dzieki

 

wolalbym tez, zeby auto mialo te 20 tys przebiegu wiecej, ale moze za to bylo z rok mlodsze, te fabie widze ze nawet 2009 rok mozna dorwac troche przekraczajac budzet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...