Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy miał ktoś do czynienia z instalacją systemu Parrot w swoim samochodzie? Myślę o czymś takim: http://allegro.pl/parrot-ck3000-evo-pl-uniwersalny-do-kazdego-auta-i5124191666.html

 

Jestem ciekaw czy zlecaliście to w jakimś warsztacie, czy samodzielnie się podjęliście instalacji. Jeśli opcja pierwsza to ile kosztowała? I czy ogólnie miał ktoś doświadczenie z Parrotami i może je polecić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety, ale mój Daewoo Lanos zakończył swój żywot, w czasie przejazdu do Opola dokonał aktu samozapłonu zwieńczonym masą dymu i strachu. ;) Doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej, bezpieczniki zjarały się do popiołu, cała elektronika jebut. Na szczęście nie był to otwarty ogień, lecz gdybym nie poczuł dymu wewnątrz auta to prawdopodobnie mogłoby się to skończyć gorzej. Obecnie w ramach testu jeżdżę Fordem Focusem mk1 kombi 2003r 1,8tddi 115KM, całkiem przyjemny samochodzik, planuję go "przygarnąć" na stałe, miał ktoś z Was Forda z tych lat i może podzielić się opinią dot. eksploatacji tego auta?

Odnośnik do komentarza

lubi sobie chlapnac paliwko w miescie, zejscie ponizej 7 litrow jest niemal niemozliwe. w trasie potrafi ładnie mało spalić jak się nie ciśnie, przy autostradzie zadazalo mi sie przekraczać 10L/100

 

ojciec ma tą jednostkę w nowszej foce, problemow z silnikiem nie mialem dopoki nie padlo turbo i serwis nie rozpitolił silnika(sprawa w sądzie wygrana ze względu na błąd mechaników), bardzo żwawy motor jak na te lekko ponad 100km, po przesiadce z lanosa spora roznica.turbo robi swoje

 

czesci sa dosc tanie, pytanie czy to KKDA czy ten FFDA ? bo to niby jedna jednostka, ale troche sie roznia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...