Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyczącej regulacji spraw własności nieruchomości w temacie odzyskiwania mienia. Wypowiedzi dotyczące nieuregulowania tych kwestii (i tu rzucił za przykład miasta, jak Rzeszów czy Wrocław) dość dobitnie pokazały, że mu się wydaje, że co w Warszawie, to w całej Polsce i że nie za bardzo zdaje sobie sprawę, że na przykład Wrocław już to dawno uregulował :)

Odnośnik do komentarza

Lepiej byście posłuchali, co teraz mówi gość ze Straży Marszu, jak potem będzie na youtubie, to dam link. W skrócie: koleś powiedział, że trzeba odciąć się od debili, którzy robią zadymę z policją i którzy mają w dupie przemówienia nawet kombatantów, bo przychodzą tylko ponapieprzać się z policjantami. Kazał im zrobić swój marsz antypolicyjny. Duży props dla tego kolegi (niestety nie wiem jak się nazywa)

Odnośnik do komentarza

Lepiej byście posłuchali, co teraz mówi gość ze Straży Marszu, jak potem będzie na youtubie, to dam link. W skrócie: koleś powiedział, że trzeba odciąć się od debili, którzy robią zadymę z policją i którzy mają w dupie przemówienia nawet kombatantów, bo przychodzą tylko ponapieprzać się z policjantami. Kazał im zrobić swój marsz antypolicyjny. Duży props dla tego kolegi (niestety nie wiem jak się nazywa)

Czyli jednak w tym roku nie policyjna prowokacja :/?

Odnośnik do komentarza

Lepiej byście posłuchali, co teraz mówi gość ze Straży Marszu, jak potem będzie na youtubie, to dam link. W skrócie: koleś powiedział, że trzeba odciąć się od debili, którzy robią zadymę z policją i którzy mają w dupie przemówienia nawet kombatantów, bo przychodzą tylko ponapieprzać się z policjantami. Kazał im zrobić swój marsz antypolicyjny. Duży props dla tego kolegi (niestety nie wiem jak się nazywa)

A nie, to wszystko jasne, jak jeden pan anonimowy pan powiedział, że takie rzeczy nie są zgodne z ideą marszu, to spoko, sorry.

Szkoda tylko, że co roku jest ta sama gadka i co roku jedynie nieogarnięte gimbusy w to wierzą, bo co roku widać jak na dłoni, że konkretne ekipy idą przodem marszu i w jego szeregach zupełnie jawnie gotują się do bitki.

Jakby marszowi zależało, by nie było awantur, to nie byłoby co roku setek gości w kominiarkach na czele, którzy przez nikogo nie niepokojeni (od organizatorów marszu) atakują policjantów.

 

UWAGA, CELOWA HIPERBOLA:

Szkoda, że nikt na procesie norymberskim nie wpadł na argumentację "ja tam to tylko przechodziłem, a co złego to ten z wąsikiem".

Oh, wait.

Odnośnik do komentarza
oczywiście, bo panowie z Wisły (znani od dziś wśród narodowców jako anarcho-policjanci), którzy " robią zadymę z policją i którzy mają w dupie przemówienia nawet kombatantów, bo przychodzą tylko ponapieprzać się z policjantami." nie zostali tam zaproszeni przez organizatorów, nie wiedzieli jaki jest cel MN i wpadli bo akurat dzisiaj nie ma meczu...

seems legit. jak co roku,

Odnośnik do komentarza

http://new.livestream.com/accounts/6015614/events/3553394zgodnie z obietnicą, 3:12:30

Ten anonimowy pan to Szef Straży Marszu Niepodległości, Adam Małecki.

Tutaj zdjęcie tych setek gości w kominiarkach na czele, którzy "nie są przez nikogo niepokojeni(od organizatorów marszu)" - http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34048/net-14b11288.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...