Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gacek napisał:

Wszystkim pod rozwagę przed wyborami:

W zeszłym tygodniu PiS zapowiedział na przestrzeni najbliższych 3 lat drastyczną podwyżkę płacy minimalnej.

Efekt?

Od poniedziałku wszystkie znane mi działy controllingu analizują, o ile podnieść ceny w tym czasie, a zwłaszcza w ciągu najbliższego półrocza korzystając z wymówek - bo ceny prądu, bo w kampanii jest dużo obietnic socjalnych, więc konsument psychicznie przygotowuje się do myśli o podwyżkach.

Ale nie, inflacja wcale nie jebnie :lol:  Węgrzy w czasie podobnej zmiany mieli ~10% inflację. Cudnie będzie zarabiać minimalnie 4k brutto tylko do czasu, aż się za chleb nie zapłaci 15 zł.

 

Tutaj "chyba" za dużo wyborców PiS nie znajdziesz. 

Mnie martw, że mój mały ZUS będzie całkiem duży :keke: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

Dzisiaj do Nbg, od jutra w Zadarze.

 

FCN dzis nie gra :>

 

W swojej robocie widze jak to dziala, jeszcze nie dawno jak cos robilem u klienta to szef mowil: 80zl za godzine mojej pracy, potem 120,  teraz juz 150. Wszystko w skali tego roku.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gacek napisał:

No nie wiem, pierwszy lajk pod Twoim postem jest ze strony użytkownika, który jeszcze w styczniu wykpiwał moje informacje o nadchodzącej wielkiej inflacji.

Każdy wiek ma swojego Szawła z Tarsu, który na prawdę się nawraca zawsze jeszcze nie nazbyt późno :) 

Pokaż mi tę wielką inflację. Bo Twoje źródła "znane mi działy controllingu zastanawiają się" są po prostu śmieszne.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

>"Ale w przyszłym roku sieknie inflacja"

>"Pokaż mi tę wielką inflację"

Nie ze mną te numery, Brunner.

Swoja drogą wykpiwanie tego pomysłu mogło być choć trochę wiarygodne dla osób postronnych (choć wiadomo, poklask dostajesz standardowo od tych, którzy zaprzeczą wszystkiemu, co powiem, nie jest to wymagająca publiczność ;) ) przed informacjami o podwyższeniu ZUS, gdy nie było jeszcze pewne co z cenami prądu, przed wzrostem płacy minimalnej.

Teraz wykpiwanie takich prognoz to już tępe tupanie nóżką.

 

BTW nawet oficjalne składniki inflacji są przekłamane, o czym zaskakująco rozsądnie pisał AFAIR jakiś polityk Konfederacji wytykając GUS manipulację produktami wykorzystywanymi do porównań, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro przeczysz...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Cuś mi jedzonko zaszkodziło i zasnąłem dopiero o 4 nad ranem...

 

Ale chociaż obejrzałem do końca drugi sezon Mindhuntera. Niestety, baaaaaaaaardzo spadł poziom :/ 

 

dla mnie drugi sezon lepszy niz pierwszy, jezeli tylko wylaczyc milosne i rodzinne dramy :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw uzasadnienia, bo jeden podobny wyrok SN już uchylił i nie wykluczam podobnego działania i tutaj (ale też nie wykluczam zasadności dopieprzenia Ziemkiewiczowi in concreto i zrobienia z niego straszaka dla reszty prawicowych publicystów pisowskich funkcjonariuszy medialnych, wszystko zależy od uzasadnienia).

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gacek napisał:

Jestem ciekaw uzasadnienia, bo jeden podobny wyrok SN już uchylił i nie wykluczam podobnego działania i tutaj (ale też nie wykluczam zasadności dopieprzenia Ziemkiewiczowi in concreto i zrobienia z niego straszaka dla reszty prawicowych publicystów pisowskich funkcjonariuszy medialnych, wszystko zależy od uzasadnienia).

 

No w sumie mam nadzieję, że te screeny pójdą do sądu :keke:

 

EELiIJmWkAAqPBp.jpg

Odnośnik do komentarza

Ten wpis to skandal, bo w sprawie Najsztuba wyrok był dla mnie w pełni zrozumiały i sprawiedliwy, a Ziemkiewicz sugerujący, że Najsztubowi przejechanie kobiety na pasach by się upiekło, powinien zostać skazany na dożywotnią banicję z życia publicznego.

Oh, wait, on już dawno na taką banicję powinien zostać skazany.

Na miejscu Najsztuba jutro bym składał prywatny akt oskarżenia z uwagi na zniesławienie go poprzez nawet nie sugestię, co stwierdzenie faktu, że Najsztub korzysta z protekcji w wymiarze sprawiedliwości, która powoduje bezprawne wyroki. Klasyka zniesławienia.

Odnośnik do komentarza

slucham sobie wlasnie wywiadu z pezetem na weszlo fm

kurwa az musialem sprawdzic kim jest ten gamon ktory prowadzi ten wywiad, przeciez tego sie kurwa sluchac nie da - glupie pytania, glupie zachowanie, brak umiejetnosci przejscia od jednego tematu do drugiego

zgroza

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...