Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Reaper napisał:

Ja przy moim pierwszym samodzielnym locie miałem w plecaku nóż motylek i scyzoryk (do otwierania wina) :lol: Aż szok, że mnie puścili dalej :D 

 

Lecąc na Zanzibar kupiliśmy kredki olejne żeby rozdać dzieciakom w szkole. Autentycznie pod skanerem wyglądały jak byśmy mieli naboje :keke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Niezłe trzęsienie w Przeglądzie Sportowym. Dodatkowo wszyscy ludzie Bońka odeszli ze strachu przed pracą pod Kołodziejczykiem :keke: Pol out, Rudzki out, Borek out, Stanowski out. Jak trochę kurz opadnie i ktoś striggeruje Stanowskiego na ten temat, to będzie ciekawie jak zacznie sypać :D

Tylko Włodarczyk został, ale to chyba przez to, że na urlopie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, beeres napisał:

Niezłe trzęsienie w Przeglądzie Sportowym. Dodatkowo wszyscy ludzie Bońka odeszli ze strachu przed pracą pod Kołodziejczykiem :keke: Pol out, Rudzki out, Borek out, Stanowski out. Jak trochę kurz opadnie i ktoś striggeruje Stanowskiego na ten temat, to będzie ciekawie jak zacznie sypać :D

Tylko Włodarczyk został, ale to chyba przez to, że na urlopie.

 

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1168545779805540353?s=20

 

Czyli pewnie rozstali się z Polem, a Rudzki i reszta honorowo odeszli :) W sumie tak naprawdę poza Rudzkim to sobie pisali z doskoku, więc to odejście załóżmy symboliczne :-k 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, gorzej niż teraz to w PS już być nie może. Cena z kosmosu a do czytania naprawdę niewiele. Jeszcze ten beznadziejne skarby kibica. Pamiętam jak się w tym zaczytywałem. Wyszczególnieni wszyscy piłkarze, historia ich występów w poprzednich sezonach itd., wszystko było. A teraz? Zamiast tego komentarze dzieci z Twittera i fb :/. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

O lulz, Celtic w rzeczywistości kupił Grega Taylora z Kilmarnock, który u mnie był podstawowym obrońcą długie lata. Szanuje jak nie wiem researchera SPL ;) 

Ja liczyłem że Jordan Jones będzie gwiazdą Rangers, ale no, początek ma raczej niefortunny.

 

Transfer Kenta to może być game changer. Jestem bardzo zdziwiony, że nikt z Championship go nie łyknął.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to już kurwicy dostaję. Trzecia bezsenna noc się zapowiada, jestem zestresowany w cholere najbliższymi tygodniami, od piątku nie wyszedłem z domu przez stopę, jutro mam lekarza, ale i tak nic nie zdążę zrobić, bo w środę lecę do kraju. A to co mnie tam czeka to już w ogóle mnie przeraża. Na dodatek jeszcze przypadkiem wpadła mi rekrutacja, na którą nie mam sił ani ochoty teraz, a dodatkowo nie wiem jak się zabrać za otrzymane zadanie. 

 

Wyzalilem się :/

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Dziś dzień bez roweru, wystraszyłem się deszczu (ale za to po południu chyba nic mnie nie powstrzyma przed łażeniem po lesie :kekeke: ).

 

Ale miało to też dobre strony, w pociągu od połowy trasy zrobiło się tak ciasno, że nie wiem, czy by mnie nie zlinczowali za rower. ;) Po szybkim śledztwie okazało się, że  praktycznie na całości odcinka, który KM współdzieli z SKM (a można jeździć na kartę miejską), z powodu enigmatycznych "remontów" w godzinach 5:06 - 8:30 nie ma żadnego pociągu SKM, więc ludzie jeżdżą KMkami. I tak do 14 września ma być.

 

Trzeba będzie spiąć poślady i wstawać wcześniej, żeby jeździć przyspieszonym, który nie zatrzymuje się na żadnej stacji obsługiwanej przez ZTM :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...