Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co za smuteg - wstaję rano, a tu zero nowych postów na forumku :( To sam coś napiszę...

 

COŚ.

 

Nie ma dzieci, położyłem się spać o 1 nad ranem, a wstałem o 7 :-k Teraz co zrobić ze śniadaniem, może płatki na mleku, a ok. 11 na Scottish Breakfast się wybrać? :-k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Ja wczoraj włączyłem ligę extra i nie wiem kiedy zasnąłem :D

 

Coś się w Wawie ogólnie w ten weekend dzieje, że tak dużo policji? Normalnie co kawałek stoją patrole, jedynkami.

Miał Trump przyjechać, ale nie przyjeżdża i zapomnieli powiedzieć o tym policji.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

Ja wczoraj włączyłem ligę extra i nie wiem kiedy zasnąłem :D

To jest dobry przyklad do tematu reklama vs rzeczywistosc - kojarzysz te radiowe reklamy jak Cwiakala i Twarowski sie emocjonuja nasza liga? ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Ja wczoraj włączyłem ligę extra i nie wiem kiedy zasnąłem :D

 

Coś się w Wawie ogólnie w ten weekend dzieje, że tak dużo policji? Normalnie co kawałek stoją patrole, jedynkami.

 

Te uroczystości jutro mają być przecież

Pół maraton był wczoraj a dziś vice USA przybył

Odnośnik do komentarza

Powróciłem do stolicy. Fajnie, że pootwierali kawałki drogi Lublin - Garwolin, na dniach jeszcze odpalą obwodnicę Ryk to już w ogóle będzie bajka. 

 

No i wystartował wrzesień - u mnie to chyba taki miesiąc, kiedy bardziej się mobilizuję niż w styczniu :). Trzeba ratować ten zamulasty rok :D. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Ależ to jest pieniężne! Praca marzeń. Jeździsz po świecie, jesz dziwne rzeczy, dostajesz hajs za to jeszcze. Kurwa. "Gołąbki" z ważek i pszczół, ryż z krwią jeżozwierza?! Dlaczego ja nie mam takiej ekipy filmowej żeby wystartować z czymś takim? :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...