Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, schizzm napisał:

Mamy kogoś zajmującego się grafiką? Chciałbym sobie kupić tablet graficzny do laptopa, sprzęt zupełnie dla amatora i do zabawy. Ktoś coś w tym temacie? 

Nie wróżę powodzenia, bo ostatnio jak chciałem dać komuś zarobić na prostym projekcie to wszyscy dupa cicho.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak wypali pierwszy wyjazd na mecz, bo jak się uda, to może będą chętni na mój niesamowity wyjazd na który właśnie wpadłem:

Wrexham - Solihull Moors, 7.12 o godzinie 16:00. Lot do Liverpoolu z Poznania i z powrotem jest póki co za 171 zł :] Z Liverpoolu są ~2h pociągiem, bilet jakieś ~20-25Ł w dwie strony :-k

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, me_who napisał:

Ciekawe jak wypali pierwszy wyjazd na mecz, bo jak się uda, to może będą chętni na mój niesamowity wyjazd na który właśnie wpadłem:

Wrexham - Solihull Moors, 7.12 o godzinie 16:00. Lot do Liverpoolu z Poznania i z powrotem jest póki co za 171 zł :] Z Liverpoolu są ~2h pociągiem, bilet jakieś ~20-25Ł w dwie strony :-k

 

Solihull Moors <3 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, me_who napisał:

Ciekawe jak wypali pierwszy wyjazd na mecz, bo jak się uda, to może będą chętni na mój niesamowity wyjazd na który właśnie wpadłem:

Wrexham - Solihull Moors, 7.12 o godzinie 16:00. Lot do Liverpoolu z Poznania i z powrotem jest póki co za 171 zł :] Z Liverpoolu są ~2h pociągiem, bilet jakieś ~20-25Ł w dwie strony :-k

Walia w grudniu? Co to za szatański plan :D 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

 

Dawno dawno temu miałem jakiegoś pentagrama, jeszcze z rysikiem na kablu. Teraz wydaje mi się, że celował bym w jakiegoś Wacoma.

Nie znam się i dlatego się nie wypowiadałem, ale grafik z poprzedniej pracy miał Wacoma, moja żona też ma (choć ostatnio wcale nie korzysta) i też bym szedł w coś od tej firmy. Wydaje mi się, że nawet gdzieś jakąś promocję widziałem, ale nie mogę sobie przypomnieć. :-k

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...