Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie akce z glupiego i glupszego jak jeden poszedł do laski się wysrac i się kibel zjebal? 

 

Pojechałem do dziewczyny z wiadomej aplikacji 50 km od Wrocławia. Walnelismy piwko i wino i stwierdziliśmy, że bez sensu żebym wracał. Poscielila łóżko i poszła się wykąpać. Ja poszedłem po niej. Patrze wanna - myślę "zajebiscie wszedzie mam prysznic to odmocze rodzyny" :keke: Wykąpałem się, chcę wyjsc z wanny a tutaj bez kitu cała łazienka zalana. Wody po kostki. Pomyślałem że najebany widocznie nalalem za :keke: Niewiele myśląc wziąłem moja koszulkę i zacząłem nią ściągać wodę iiiiiii wykrecac do wanny :rotfl: (Kurwa nowa zasada, teraz bez kąpieli albo przed chlaniem xd ) Po chwili zacząłem się ogarniać i wykrecac do zlewu i kibla. Po 10 minutach nie było nic lepiej bo pod wanną się wybijalo. Dziewczyna zaczęła się dopytywac to rzuciłem żartem "To normalne że masz w łazience wodę po kostki?"......okazało się że to.....normalne :keke: Zapytała czy może wejsc to mowie spoko. Koszulka mokra więc zastała mnie w gaciach w wannie zbierającym wodę :keke: Ja pierdole

  • Lubię! 8
  • Haha 19
  • Uwielbiam 5
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2019 o 15:39, me_who napisał:

Ja miałem takie se transfery, ale jednego to wyrwałem świetnego - Dario Mareisc, bodajże ze Sturmu Graz, 18 lat, za darmoszkę. Z miejsca wywalczył pierwszy skład, cena już się zbliża do 8 milionów. A dopiero jedna runda BuLi. Ktoś będzie miał z niego pociechę, bo nie uda mi się z nim podpisać kontraktu bez klauzuli odejścia. Aczkolwiek po awansie wielu zmądrzało i klauzule dotyczą tylko zespołów LM.

W prawdziwości widzę przedwczoraj kupiło go Reims za 3 miliony €

Dario Maresicia sciagnalem do Barcelony i spokojnie sobie tam radzil jako stoper numer trzy; a grywal w parze z innym bardzo ciekawym mlodym stoperem - Svetozarem Markoviciem

wiec srodek obrony wygladal tak: Maresic - Markovic :P

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...