Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, schizzm napisał:

Czy pociągi PKM jeżdżą punktualnie? Będę jechać pierwszym pociągiem PKM z lotniska o 4:50 do Wrzeszcza i we Wrzeszczu będę miał AŻ 4 minuty na przesiadkę. Da radę? ;)

Uuu, optymistycznie. Np. Bilkom z automatu nie pokazuje połączeń, gdzie na przesiadkę masz poniżej 10 minut :keke: Musisz ręcznie zaznaczyć, że jesteś taki zwariowany podróżnik :) Pewnie mieli dość wkurwu ludzi, którym uciekły pociągi :)

Ostatnio ja byłem taki odważny i kupiłem bilet mając 7 minut na przesiadkę w Skierniewicach. Problem się sam rozwiązał zanim w ogóle wsiadłem do pociągu, bo do Kalisza przyjechał opóźniony o 120 minut :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

@szramek @beeres @van der Vaart

 

Czy pociągi PKM jeżdżą punktualnie? Będę jechać pierwszym pociągiem PKM z lotniska o 4:50 do Wrzeszcza i we Wrzeszczu będę miał AŻ 4 minuty na przesiadkę na PKP. Da radę? ;)

 

Nie jeżdżę raczej PKM, ale mysle, ze o tej porze nie powinno być problemów, jeśli nikt się nie rzuci na tory. 

 

Zawsze masz Ubera lub Taxi :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

I PPE skopiowało stamtąd komentarze? Przecież to o nie chodzi, a nie o news :P 

No tak tak, chodziło mi raczej, że Redzi nie zrobili nic odkrywczego, żeby był ból dupy :)

 

Swoją drogą ciekawe czy osoby cisgender nie poczują się dyskryminowane, że nie mogą sobie wybrać męskiej, czy kobiecej postaci :P w końcu nie o wygląd tu chodzi, a o tożsamość płciową ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Misiek napisał:

No tak tak, chodziło mi raczej, że Redzi nie zrobili nic odkrywczego, żeby był ból dupy :)

No ale  Spore nie jest grą RPG, tylko w stwarzanie swoich form życia.

 

14 minut temu, Misiek napisał:

Swoją drogą ciekawe czy osoby cisgender nie poczują się dyskryminowane, że nie mogą sobie wybrać męskiej, czy kobiecej postaci :P w końcu nie o wygląd tu chodzi, a o tożsamość płciową ;) 

Swoją drogą może to nie chodzi o bieżącą politykę tylko to, jak realia Cyberpunk podchodzą do kwestii płci, która jest w tym uniwersum całkowicie drugorzędna? I co stoi na przeszkodzie zrobić sobie wizualnego ubermacho czy uberfokę?

Fajnie to wyjaśnił koleszka Caladean:

Nie, ale płeć w uniwersum Cyberpunk jest umowna i niepowiązana z cechami cielesnymi. Czymś normalnym jest dorabianie sobie cech płci przeciwnej i służy to zarówno zaspokajaniu próżnych potrzeb ludzkich jak i np. oszukiwaniu skanerów i detektorów. W podręczniku jest sporo nawiązań o tym jak oszukiwać system przez implanty płciowe, są opisy stopni transformacji (np. ceny i zasady jak dorobić mężczyznom organy odpowiedzialne za rodzenie potomstwa), są na to specjalne rzuty kostką i efetky z tym związane.
Ogólnie w uniwersum świadomość swoje a ciało swoje. A ciało jest traktowane jako kontener świadomości z którym się takie cuda odpierdziela że zmiana płci to pikuś.
No ale to PPE więc wiadomo że specjaliści od wszystkiego widzą tylko gendery i poprawność polityczną, zamiast poświęcić 5 minut na przestudiowanie materiału źródłowego.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, me_who napisał:

No ale  Spore nie jest grą RPG, tylko w stwarzanie swoich form życia.

a widział Pan tam emotkę ":keke:"? :P 

 

40 minut temu, me_who napisał:

Swoją drogą może to nie chodzi o bieżącą politykę tylko to, jak realia Cyberpunk podchodzą do kwestii płci, która jest w tym uniwersum całkowicie drugorzędna? I co stoi na przeszkodzie zrobić sobie wizualnego ubermacho czy uberfokę?

mhm, a pamiętasz co było przy okazji Kingdom Come Deliverance, że czarnoskórych nie dodali, a przecież mogli z tragarzami przechodzić ;) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Misiek napisał:

a widział Pan tam emotkę ":keke:"? :P 

 

mhm, a pamiętasz co było przy okazji Kingdom Come Deliverance, że czarnoskórych nie dodali, a przecież mogli z tragarzami przechodzić ;) 

Ale to są przecież dwie odmienne kwestie i oidp przyjebał się do tego jeden wariat, a sprawa została rozdmuchana :-k  Jak już chciałeś zrobić "a u was bijo Murzynów", to mogłeś wrzucić bul dupska skrajnych SJW przy Cyberpunku, że w świecie gry transwestyta z wielkim benizem reklamuje napój na bilboardzie "Mix It Up!" i jest to obelga dla osób transpłciowych, albo że jest frakcja Animals, gdzie hurr nazywajo się Animals a są tam sami czarnoskórzy i jak tak można durr, czy sapańsko, że bohater naśmiewa się z akcentu VooDoo Boys, którzy mówią z wyraźną haitańską naleciałością (tu chyba był podwójny bul - za śmianie i tych Haitańczyków).

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to mi koło kija lata, czy będzie płeć, czy nie, czy są rzeczy, o których wspomniałeś. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Chodziło mi tu tylko, że tu ktoś podnosi, że hej w "uniwersum" tak jest i przy kingdom come, było trochę w drugą stronę, hej nie zrobiliście, a w "uniwersum" mogło tak teoretycznie być ;) i tak, to był jeden wariat z Eurogamera :) 

Odnośnik do komentarza

Myślę że z połowę karier w w efemie zagrałem jako baba, odkąd była taka opcja. Raz nawet chciałem sztab szkoleniowy złożony z samych kobiet, ale się nie da (w Motorsport Manager na przykład można), więc i zatrudniałem na potęgę te mierne głupiutkie fizjoterapeutki

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Misiek napisał:

Szczerze, to mi koło kija lata, czy będzie płeć, czy nie, czy są rzeczy, o których wspomniałeś. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Chodziło mi tu tylko, że tu ktoś podnosi, że hej w "uniwersum" tak jest i przy kingdom come, było trochę w drugą stronę, hej nie zrobiliście, a w "uniwersum" mogło tak teoretycznie być ;) i tak, to był jeden wariat z Eurogamera :) 

Przecież była beka z tego kolesia, chyba @Feanor wrzucał. A tutaj mamy dziesiątki komentarzy typu "wszędzie wjebio politpoprawność", "jak będzie Wiedźmin 4 to będziemy grac czarno żydówko z pindolem na czole" czy "kasuje preorder" :roll:

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Przecież była beka z tego kolesia, chyba @Feanor wrzucał. A tutaj mamy dziesiątki komentarzy typu "wszędzie wjebio politpoprawność", "jak będzie Wiedźmin 4 to będziemy grac czarno żydówko z pindolem na czole" czy "kasuje preorder" :roll:

Była, ale nie zmienia to faktu, że polityczna poprawność mocno w dzisiejszych czasach, więc mnie jakoś nie dziwi, że jest hurr durr przy Cyberpunku, nawet jeśli niesłuszny.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, schizzm said:

@szramek @beeres @van der Vaart

 

Czy pociągi PKM jeżdżą punktualnie? Będę jechać pierwszym pociągiem PKM z lotniska o 4:50 do Wrzeszcza i we Wrzeszczu będę miał AŻ 4 minuty na przesiadkę na PKP. Da radę? ;)

 

@Gacek

Też nie miałem pojęcia kto to jest do czasu wypadku :) 

Z reguły tak, ale jednak wolałbym mieć chociaż te 10 minut zapasu, żeby być pewniejszym.

3 hours ago, me_who said:

Jak chcecie się pośmichrać, to zobaczcie jaki bul dupy jest o to, że w Cyberpunku nie będzie wyboru płci w kreatorze postaci i można sobie zbudować postać mającą dowolne cechy płciowe :keke:

 

No to proste że będę grał trans postacią :D 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, me_who napisał:

No generalnie na jachcie to bardzo średni pomysł grzanie ciężkich alkoholi od bladego świtu, więc taki trunek zastępczy na lepsze funkcjonowanie w terenie bujanym ;)

 

no to skoro geneze turbo coli już znasz (przechyły i przechyły) to do dzieła :) po piwku pęcherz ciśnie

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...