Skocz do zawartości

Marynia bierze 560 euro w kieszeń i robi najazd na Berlin


Pulek

Jakie będą konsekwencje wyjazdu forumowiczów na Berlin?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Scorpio napisał:

Przy okazji - poczte polska pojebalo z cenami przesylek :roll: 

no zarabiają na marży i starszych osobach

 

3 godziny temu, Scorpio napisał:

Ale Cola z wódą to nie jest chyba żaden rarytas ani nic dziwnego? :-k

no to se kup żurawinową finlandie (nie stocka, nie inne gówno) to zmienisz zdanie. zwykła wóda + cola = bleeeee

 

jak nie chcesz kupować to zapraszam do siebie, spać jest gdzie, zrobimy mały klasz z "lokalesami" 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Hajd napisał:

Obejrzałem jeden odcinek The Boys

O KURWA, to jest właśnie to, czego mi brakowało w serialach od czasu Banshee (fakt, że Antony Starr też tu gra to w sumie przypadek). Fajowa rzecz, coś mi się wydaje, że dzisiaj zarwę nockę. Bo tak się składa, że jestem właśnie w Karkonoszach na wyjeździe służbowym, taki widok z okna mam

 

 

co to za woda? Bukówka?

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
Cytat

Tymczasem inny przewodnik tatrzański, który wraz z klientami opuścił wierzchołek Giewontu po pierwszych sygnałach nadchodzącej burzy, mówił w radiu, że próbował zawracać turystów zmierzających ku szczytowi i fragmentowi szlaku ubezpieczonemu łańcuchami. W większości jednak bezskutecznie.

„Może przejdzie bokiem”, „szczyt jest już blisko” – słyszałem niejednokrotnie w podobnych przypadkach, próbując reagować na nieodpowiedzialne decyzje – a raczej brak decyzji – napotkanych turystów, którzy chcieli dalej iść na szczyt. Widywałem też nieraz całe rodziny chroniące się przed towarzyszącym burzy deszczem pod najwyższymi w okolicy drzewami lub niemalże przyklejone do piorunochronu przymocowanego pod okapem dachu drewnianego schroniska.

https://www.tygodnikpowszechny.pl/dramat-sredniej-burzy-160119

 

:ke:

Odnośnik do komentarza

Łacina w Beta otwarta na Duolingo.

 

@demrenfaris raczej miałeś rację, niewiele dobrego z tego będzie. 22 tematy tylko (w takim francuskim prawie 60), praktycznie zero wyjaśnień gramatycznych typu: to są przypadki, to są koniugacje itp. Można zrobić jako ciekawostkę, ale uczyć się trzeba będzie nadal z Memrise (tam chociaż jakieś wprowadzenie do każdej lekcji jest) :-k 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Reaper napisał:

A to youtuberów przepisy nie obowiązują? :-k 

Obowiązują, chodzi mi o coś innego, gość wrzuca filmik, gdzie ewidentnie widać, że przed wyprzedzaniem na ciągłej wrzuca statyczną fotę auta, a tam w komentarzach detektywi: "zoba w 13 sekundzie słychać strz... jest ograniczenie do 40, a on jedzie szybciej", "zoba sam dostarcza materiałów policji", no kurwa, no shit sherlock :) albo komentarze w stylu: "przecież tam młodzi kierowcy na to patrzo, jaki on przykład daje", a pewnie kuźwa większość tych gości nie raz i nie dziesięć złamała przepisy...

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

japierdole.

 

Pojechałem popracować w kawiarni i najgorsza rzecz ever - zapomniałem słuchawek ;( Nie wiem czy będę w stanie cokolwiek zrobić w tym szumie. Mocno rozważałem, czy nie pójść do MediaMarktu i nie kupić, żeby za kilka godzin je zwrócić, ale nie jestem kuźniarem :roll: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...