Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I koniec urlopu ;( 

 

Ale to nie ostatnie moje słowo w tym roku! Jeszcze tydzień na wrzesień sobie zostawiłem, grzybów może i nie będzie, ale sobie jeszcze pośmigam rowerkiem jak pogoda pozwoli.

 

A tymczasem czarna kawa i muszę sobie przypomnieć czym ja się właściwie zajmuję w tej pracy

1f0dac96ca0ae22c587cc4b055cb6025.jpg

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

A ja musze jakos zaplanowac urlop wlasnie :-k Jeszcze 20 dni do wykorzystania :-k Wydaje sie, ze planem na ten rok bedzie cos w desen:

- wrzesien - dwa tygodnie (tydzien na Frankenjure i tydzien na Tatry)

- listopad - tydzien na Sycylie

 

Zostanie tydzien, ktory mam nadzieje wykorzystam razem ze spora czescia przyszlorocznego urlopu na wyjazd do Patagonii (mam nadzieje, ze w koncu dojdzie do skutku) :-k

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Meler napisał:

Kurcze @Feanor, pisałem ci kiedyś że raczej jestem Unionistą, ale jakbym był w 1861 roku przypadkiem w Wirginii i ktoś by mi to puścił, to bym tego samego dnia werbował się do 1st Virginia Regulars

 

 

 

W ogóle Konfederaci mieli lepsze pieśni <3 moja ulubiona:

 

https://youtu.be/UVeSKwM--1M

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...