Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pulek napisał:

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

 

Berlin? :D

 

Union w Bundeslidze teraz, fajny stadion klimatyczny, byłem tam z Pogonią.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Union w Bundeslidze teraz, fajny stadion klimatyczny, byłem tam z Pogonią.

no ale tam może być chyba ciężko o bilety :-k 

 

no ja ogólnie bym pojechał gdziekolwiek, może być nawet Monachium, bo zajebiście mi się te okolice podobały :)

 

@Perez pewnie też będzie chętny, to byłoby już nas czterech. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pulek napisał:

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

Na Hibsów :ninja: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Na Hibsów :ninja: 

obecny jestem. ale może być to trudne logistycznie, jeśli chcielibyśmy zjawić się w więcej osób.

 

ale jestem w tym w ciemno. 

 

w ogóle jarałbym się takim projektem, gdyby zebrać kilka znajomych osób i latać/jeździć z nimi po Europie na mecze :-k chyba muszę to wprowadzić w życie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Pulek napisał:

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

Ja w tym roku planuję jechać na mecz Aue-FCN w październiku, bo to jedyny mecz Clubu do ogarnięcia dla mnie w jeden dzień*. Warunkiem jest, że mecz będzie w niedzielę, bo Barry jest na wczasach do soboty, a bez niego nie ogarnę biletów na mecz wyjazdowy. Do Nbg to już wyjazd na weekend co najmniej**.

 

* - było Drezno, ale w czasie zlotu.

** - Warszawiaki majo samolot dwa razy dziennie, więc można ogarnąć w dwa dni wyjazd.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hajd napisał:

Jedz na mecz fajna sprawa, tez myslalem jakis czas temu zeby sie wybrac. I jesli juz, to opcja lotu wydaje mi sie lepsza niz jazda autem

no ja w sumie jestem otwarty na loty. wydaje mi się jednak, że łatwiejsze do zorganizowania byłaby jazda autem.

 

7 minut temu, schizzm napisał:

Espanyol też czeka, na dodatek jeszcze jest liga europy :cool: 

no to jest ciekawa opcja :> 

 

4 minuty temu, lad napisał:

W marcu są Derby Berlina na Olympiastadion. Jak nie polecę na Derby Liverpoolu w tym czasie to pewnie będę się wybierał.

ale to dopiero maaarzec!

3 minuty temu, me_who napisał:

Ja w tym roku planuję jechać na mecz Aue-FCN w październiku, bo to jedyny mecz Clubu do ogarnięcia dla mnie w jeden dzień*. Warunkiem jest, że mecz będzie w niedzielę, bo Barry jest na wczasach do soboty, a bez niego nie ogarnę biletów na mecz wyjazdowy. Do Nbg to już wyjazd na weekend co najmniej.

 

* - było Drezno, ale w czasie zlotu.

no spoko, mi się podoba :D ogarnąłbyś ewentualnie bilety, czy to raczej bez szans dla takich świeżaków jak my?

 

żeby było jasne, ja mogę pojechać absolutnie wszędzie, bez względu na sympatie klubowe ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pulek napisał:

no spoko, mi się podoba :D ogarnąłbyś ewentualnie bilety, czy to raczej bez szans dla takich świeżaków jak my?

To zależy od wielu czynników - jaka będzie pozycja w tabeli, ile Aue da biletów, czy będzie ogłoszony jakiś Fanfahrt, ciężko mi cokolwiek powiedzieć w tym momencie. Ale to mówimy o puli biletów do sektora gości. Wydaje mi się, że na Erzgebirge można kupić w kasie bez większego zgrzytu na normalne trybuny :-k 

Na derby Berlina bym się nie nastawiał za bardzo, nawet na Olimpijskim.

Odnośnik do komentarza

coś w tym Aue jest ciekawego?

 

bo rzeczywiście takie Drezno brzmi kozacko nawet jako samo miasto :-k 

 

edit: no tak teraz patrzę, to Drezno byłoby optymalne z każdego punktu widzenia :-k fajne miasto, stosunkowo blisko, całkiem niezły poziom, fajny stadion, bilety pewnie też by się znalazło :-k co myślita?

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...