Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Reaper napisał:

 

Medykowanie sie czyms na spanie nie byloby sensowne? Bo na pewno takie rozjebanie nie pomaga Ci w naprawianiu sie :-k

Probowane, efekty dość losowe. W przyszłym tygodniu zgodnie z zaleceniem psychologa spróbuję olejków CBD. 

 

W sumie to dziwne, bo w zeszłym miesiącu sen mi się w konvu jakoś unormowal, a teraz znowu wariuje. Zauważyłem, że największe problemy są wtedy, gdy cokolwiek w ciągu dnia mnie zdenerwuje :-k

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Reaper napisał:

Te hulajnogi spełniają zajebistą rolę w przemieszczaniu się na dystanse takie 1-3 km w centrum, gdzie na nogach to zajęłoby jednak dłuższą chwilę, a komunikacją czasami nie da się tej trasy zrobić bez przesiadki. 

that's how you get fat :keke:
 

a co do Bernabeu - na ligę mistrzów myślę że fajna zajawka, ale ligowy paździerz to tak średnio.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hidalgoo napisał:

that's how you get fat :keke:
 

a co do Bernabeu - na ligę mistrzów myślę że fajna zajawka, ale ligowy paździerz to tak średnio.

Patrzcie go, na jednym meczu byl a jaki juz wazniak

37 minut temu, jmk napisał:

To zainstaluj jakiegoś Kali i wydobadz hasło bez wychodzenia z domu ;)

Nawet nie wiedzialem o tym, a czy przypadkiem prawa sie nie lamie wtedy?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Patrzcie go, na jednym meczu byl a jaki juz wazniak

Nawet nie wiedzialem o tym, a czy przypadkiem prawa sie nie lamie wtedy?

 

No nie, ale jak na miesiąc ;)

 

2 godziny temu, schizzm napisał:

Hiszpańskie ligowe paździerze :wub:  - najlepiej, esencja i prawdziwy obraz ligi ;) 

 

Polskie kartofliska rulez.

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Pulek said:

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

 

Kurde jak ja bym chciał takiego wyjazdu.. Oczywiście mogłoby to być nie do wykonania logistycznie, bo Kowno-WWA to jednak albo 150-400PLN'owy bilet samolotowy, albo dodatkowe 4-5h autem, ALE jakby padły konkretne terminy to bym bardzo chciał się o tym dowiedzieć i postarałbym się jakoś ogarnąć, albo lecieć bezpośrednio do tego Drezna/Berlina/Liverpoolu/gdziekolwiek. Jechałbym na paździerz do Hiszpanii, Szkocji, Niemiec, praktycznie gdziekolwiek, gdzie grają nieźle w piłkę albo jakieś konkretne derby też, jeśli tylko dałbym radę się wbić w Wasz termin. Anglia mnie mniej rajcuje, bo byłem na Wembley i na Championship, ale na pewno też bym rozważył.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może pamiętacie jak pisałem, że Diego Simeone wjechał na białym koniu na Old Trafford, odzyskał dla United mistrzostwo po ponad dekadzie (i wygrał Ligę Europy) i wszystko zdawało się być zapowiedzią powrotu Złotych Czasów dla Czerwonych Diabłów. Kolejny sezon United zakończyli jednak zaledwie na 4 miejscu, a przed chwilą przyjechali na Goodison zajmując plac nr 8. 

 

Wygląda na to, że armia Simeone jest w głębokim odwrocie.

 

9rRIXfY.png

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...