Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Perez said:

 

W życiu. Na touchpadzie wszystko mi zajmuje 5x dłużej niż przy klikaniu mychą. Nie wiem, jak na tym można normalnie pracować!

 

Macowy jest z 5 razy lepszy niż wszystko co widziałem pod Win ;)

 

A z myszek polecam Mx Anywhere 2s od Logitecha, ale jak masz duże łapy to może być za mała ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Udomowilem kurę, teraz muszę wybudować studnie i zrobić pole pszenicy (a fuj gluten), żeby ją nakarmić i mieć jaja ;)

Ty cipo!!!!11111

56 minut temu, Reaper napisał:

Przeskocz na touchpad macowy i nie będziesz potrzebował już nigdy myszki ;) 

 

33 minuty temu, Perez napisał:

 

W życiu. Na touchpadzie wszystko mi zajmuje 5x dłużej niż przy klikaniu mychą. Nie wiem, jak na tym można normalnie pracować!

ja nie mysza -> ostatnio korzystam z logitech mx anywhere, w promo x-kom za 199 i mam do 3 kompow na raz, tylko klik i przelaczaone to w korpo laptopach dell/hp/lenovo nie ma nic bardziej zajebistego niż "grzybki" touchpady sie chowają

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Te hulajnogi spełniają zajebistą rolę w przemieszczaniu się na dystanse takie 1-3 km w centrum, gdzie na nogach to zajęłoby jednak dłuższą chwilę, a komunikacją czasami nie da się tej trasy zrobić bez przesiadki. 

Najbardziej zajebista role te hulajnogi spelniaja w byciu porozpierdalanym po chodnikach gdzie popadnie :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Uwierzcie, ze chcialem napisac przejmujaca historie niczym kiedys Saiid, ale na telefonie ciezko :). W skrocie - o 2.00 wymyslilem spacer po bro. Byl Shell. Byl poznany 25-letni Maciek dyrektor stacji i 65-letni pan Wojtek pracownik z trzema synami. Byl pan najebany, ktory o 3.00 wpadl, krzyczac, ze "dobrze temu jebanemu pedofilofii", byl przypadkowo spotkany sasiad, ktory kupil cwiartke z lekkim zezanewaniem, widzac mnie z hot dogiem. Bylo spektrum spoleczenstwa obserwowane ze stolika stacjo paliwowej: pan trzezwy po wode, pan najebany po cwiartke, pan po zmianie po czteropak. A, no i znowu pan od "jebac pedofila", ktory sobie wzial Playboya. Wzial prosze rozumiec doslownie. I pan Wojtek - 65 lat, dorobiony na sprzedazy butow na Rozyckiego. I Maciek menedzer po logistyce z dziewczyna po psychologii, z ktorym po dwoch zdaniach doszlismy do tego, ze "Kabriolety" sa zajebiste. I teraz ta 6.30 rano w Wawrze na balkonie w tym "Milosc w Zakopanem"...

 

 

 

  • Lubię! 12
Odnośnik do komentarza

ej, chłopacy forumowicze, a może wybralibyśmy się na jakiś mecz wspólnie zagramanicę? nie wiem, może do Niemiec? do Norymbergi? albo ogólnie gdzieś, gdzie da się dostać samochodem i da się ogarnąć bilety. @me_who? myślę, że z Warszawy by się nas kilku znalazło, może ktoś z Poznania? i jechać na dwie fury na przykład gdzieś na weekend :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...