Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przykład jadę do sklepiku, bo rano nie wyrobiłem. Spokojny dzionek, ogólnie tydzień też zapowiada się spoko (to jest plus okresu wakacyjnego - do kogo się nie odzywam, to zwrotki z info o urlopie). Gorzej, że w sobotę ja również wybywam z dziećmi na tydzień i będzie trzeba lapka brać, bo wyjazd przed samym zamknięciem numeru i to jeszcze z relacją z gamescomu :(. 

Odnośnik do komentarza

mnie się chce gdzieś wyjechać maksymalnie, no ale największa szansa to na razie działka na ten weekend. no, ale trzeba się cieszyć z małych rzeczy. ściskam kciuki, żeby plany się ułożyły i udało się gdzieś czmychnąć w październiku na kilka dni :-k 

 

no, a wcześniej może jakoś forumowo wyjazd na mecz uda się zorganizować :-k chyba pyknę do tego temat, żeby się jakoś fajnie zorganizować

Odnośnik do komentarza

Ja do piątku L4, ale zgłosiłem szefowi od dziś gotowość do jakichś prac zdalnych, co nie muszę zrobić "od ręki".  Cały czas codziennie jeszcze boli mnie łeb :/ Odebrałem dziś badanie histopatologiczne tej patologii co mi ją wycięli i uff, były tylko nacieki zapalne, nic gorszego. Natomiast jestem spakowany już znowu w walizce z wyprawką do szpitala :D Miałem czekać do końca lipca na termin z oddziału hepatologii, nie zadzwonili, więc 1 sierpnia sam to zrobiłem i Pani mówi, że ciężko z miejscami, a u mnie to w ogóle,  bo trzeba na wejściu mi rezonans zrobić przed biopsją wątroby (ostatni rez mam z marca) a robią go tylko dwa dni w tygodniu i... mam być spakowany, bo jak zadzwonią któregoś dnia 8-9 to muszę do 14 przyjechać na oddział.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...