Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:

Patologia. No ciekawe jakby Ci teraz mieli wytłumaczyć że jednak są zmiany. Po 3 latach. Brak słów. 

 

Przecież to nasza służba zdrowia ;) Jak wykryto mi zmiany ogniskowe w brzuchu (nerka, wątroba) podczas tomografii i rezonansu  - dostałem skierowanie na badanie PET czyli najpewniej wykrywające nowotwory badanie i odrzucili, bo doktor napisała, że podejrzenie nowotworu, a to badanie służy potwierdzeniu.... Napisała mi nowe, gdzie opisała duże prawdopodobieństwo nowotworu i... też odrzucili.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ten trailer jest ok i nic wiecej. Dobry trailer, to byly te cinematiki przed Wiedzminem 3. Ten niczym sie nie wyroznia. Najwiekszy problem mam chyba z Cavillem - Wiedzmin wyglada, jakby nie wychodzil z silowni a bialko i kreatyne wcinal zamiast eliksirow :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Scorpio napisał:

Moim zdaniem ten trailer jest ok i nic wiecej. Dobry trailer, to byly te cinematiki przed Wiedzminem 3. Ten niczym sie nie wyroznia. Najwiekszy problem mam chyba z Cavillem - Wiedzmin wyglada, jakby nie wychodzil z silowni a bialko i kreatyne wcinal zamiast eliksirow :/ 

Supermanem jest się całe życie ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

A czego ci brakuje, Mariana Pazdziocha w zbroi, zeby bylo bardziej slowiansko?

Bardzo dobry trailer.

 

Nie brakuje, po prostu jest mocno zwyczajny. Nie poruszył mnie niczym innym niż samym faktem, że coraz bliżej do emisji.

2 minuty temu, Feanor napisał:

BTW, wiedźminland książkowy JEST bardzo generic fantasy :)

 

Ale ja wiem, ja się odnoszę do samej struktury trailera :)

54 minuty temu, Scorpio napisał:

Wiedzmin wyglada, jakby nie wychodzil z silowni a bialko i kreatyne wcinal zamiast eliksirow :/ 

 

No też mi się to trochę gryzie bo Geralt to jednak bardziej szczupły, prawie wręcz chudy i zwinny mocno. Zaś tutaj Cavill to Cavill, dobrze wygląda, ale jest duży. Ale to w sumie detal.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...