Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi dysk od Malinki :sad:

 

Na szczęście jakieś stare zdjęcia, które tam były zdążyłem wrzucić w chmurę, ale było też tam całkiem sporo komiksów ściągniętych z francuskich źródeł. Ciekawe kiedy ja to wszystko poznajduję :/ 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

Padł mi dysk od Malinki :sad:

 

Na szczęście jakieś stare zdjęcia, które tam były zdążyłem wrzucić w chmurę, ale było też tam całkiem sporo komiksów ściągniętych z francuskich źródeł. Ciekawe kiedy ja to wszystko poznajduję :/ 

le bekap maj frjend

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

le bekap maj frjend

 

No co mogłem, to backupowałem (nawet kilka serii komiksowych też w chmurę wsadziłem, np całego Asteriksa czy Tintina).

 

Ale miałem też tam takie perełki jak np wszystkie sezony Miami Vice czy Zmienników na wypadek awarii internetu :keke: I to przepadło.

A ostatnio mam takie szczęście do psucia się elektroniki (dwa pady do ps3 syna, stary laptop, teraz dysk do malinki), że boję się czegokolwiek dotykać ;) 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Kolor to mało. Ja ostatnio na siłowni układałem włosy (przez szaloną minutę) i usłyszałem od takiego byczka 2x2 takie skryte, mega odważne "gejjjjjjj" :lol: pół biedy z hasłem bo nie raz słyszałem, ale żeby się z tym taki koksik krył. Komiczne jak tchórzliwe są te małpy :)

 

Odnośnik do komentarza

fajny weekend, bo przyjechała siostra mojej żony ze swoim mężem z USA w ramach niespodzianki ;) i trzeba było nadrobić prawie rok nie widzenia się

 

a teraz poniedziałek, kawa, kilka rzeczy poogarniać, i cóż, byle do zlotu!

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...