Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wypijcie tam na zlocie chociaż jednego za moje zdrowie ;) Wczoraj, tydzień po operacji zacząłem krwawić z nosa w nocy, z problemami, ale zatrzymałem trzy krwotoki i było okej. Poszedłem do rodzinnej z luxmedu i dała mi na cito skierowanie do laryngologa, nie działał system online... Dzisiaj o 6 znowu zaczęło się krwawienie i przez trzy godziny nie mogłem zatamowac, laryngologa mialem na 9 ale miałem być o 9 i czekać na wolne okno, bo wcisnąłem się telefonicznie. Pojechałem taksa z tamponami z papieru w kichawie i jak mnie przyjął to od razu odesłał... Do szpitala tam gdzie pana operowali. Wróciłem taksa do szpitala, przeszedłem etapy rejestracji, przyjął mnie lekarz dyżurny. Założył tamponadę, ale... Dwa razy mi nie wchodziło, weszło za trzecim, druga dziurka i... Nie ta jest zła, inna trzeba, wyjął wsadził nowa. Nawet sobie nie wyobrażacie jak to boli, łzy same lecą chociaż nie płaczesz. Z racji moich chorób pobrali też krew, więc teraz na izbie czekaja mnie minimum dwie godziny czekania na korytarzu na wynik.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...