Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kinas napisał:

mógłbym, ale gram już tylko FPP

kraft taki prawilny? nie sądziłem, mi to bije lewactwem na kilometr

W UK i USA bardzo mocno progresywny. W Polsce - jak zawsze wszystko - mocno konserwololo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

A w Barcelonie wczoraj było wielkie poruszenie, bo jakaś jedna osoba zaatakowała druga w metrze, bo "wyglądała za bardzo gejowato", cokolwiek to znaczy. Jakby białostocka sytuacja miała tutaj miejsce to miasto by się chyba ze wstydu pod ziemię zapadło. 

 

Okropne obrazki co wklejaliscie, przeraża mnie to :(

Jak ostatnio jechalem na lotnisko w Londynie to w pociagu jakis pijany polaczek mnie zwyzywal od pedalow dobre pare razy, bo mialem na sobie rozowe szorty, tylko nie wiedzial ze rozumiem co mowi :kekeke: Byl pijany, agresywny, glosny i 2x wiekszy ode mnie wiec nie mialem odwagi zareagowac :/ No i byl z jakims swoim kolega (synem?), wiec liczebnie tez nie bylo kolorowo.

 

Pewnie go "sprowokowalem" "pedalskim" wygladem :keke:

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, kuab napisał:

Jak ostatnio jechalem na lotnisko w Londynie to w pociagu jakis pijany polaczek mnie zwyzywal od pedalow dobre pare razy, bo mialem na sobie rozowe szorty, tylko nie wiedzial ze rozumiem co mowi :kekeke: Byl pijany, agresywny, glosny i 2x wiekszy ode mnie wiec nie mialem odwagi zareagowac :/ No i byl z jakims swoim kolega (synem?), wiec liczebnie tez nie bylo kolorowo.

 

Pewnie go "sprowokowalem" "pedalskim" wygladem :keke:

niesamowite, że różowy kolor u mężczyzny potrafi jeszcze kogoś triggerować :roll:

Odnośnik do komentarza

@jmk jakie masz zdanie na temat wydarzeń na tym marszu w Białymstoku? Naprawdę wolisz stać po stronie tych dzbanów i troglodytów?

 

Ja się wstydzę tego, że jeszcze z 6 lat temu bym to popierał. Nie wiem co miałem w głowie, ale na szczęście się tego pozbyłem.

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Tymczasem punkt 9 ogłoszeń parafii Świętej Jadwigi Królowej w Białymstoku. Ciężko to nawet skomentować, mam jednak nadzieje, ze każdy taki wyskok przybliża moment upadku KRK w polskim wydaniu.

 

@me_who to jest mój kościół. Moi rodzice łożyli kasę, by go wybudować.... kurwa... chodzilem tam co tydzien. Brałem tam komunię i bierzmowanie.

  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...