Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gacek napisał:

Dziś w Białymstoku wydziczało się bydło w ramach "kontrmanifestacji", polecam materiał: https://www.youtube.com/watch?v=aDzrqOgDQqI

Widząc to bydło bełkoczące o religii czy wyzywające LGBT trudno nie odnieść wrażenia, że powszechna edukacja zawiodła na całej linii.

Później na pewno obejrzę całość, ale na razie urzekło mnie "wypierdalaj z tą kamerą" i stwierdzenie "właśnie tłumaczyłem panom z jakich mediów jesteśmy". Szkoda, że nie dostał od razu high kicka na łeb, to może by w końcu coś dotarło xd.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2019 o 09:38, me_who napisał:

Jutro będzie post

No elo, pozdrowienia z wycieczki. Pamiętacie jak miałem gipsować matce sufit? No, to na to wszystko przyszła nowa sąsiadka i się okazało, że to Polka z Kazachstanu i tak gadka szmatka no i teraz jesteśmy u jej babci w Astanie.

 

Noooo kurwa ten

20190720_173957.jpg

 

Pozdro z Drezna :kekeke:

Edytowane przez Brudinho
  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lad napisał:

Później na pewno obejrzę całość, ale na razie urzekło mnie "wypierdalaj z tą kamerą" i stwierdzenie "właśnie tłumaczyłem panom z jakich mediów jesteśmy". Szkoda, że nie dostał od razu high kicka na łeb, to może by w końcu coś dotarło xd. 

Tam jest lepszy moment, gdy jakiś troglodyta agresywnie krzyczy do ludzi z LGBT, na których transparencie był cytat z Biblii, a reporter tłumaczy "widzimy uczestnika kontrmanifestacji, który wskazuje na prowokacje na LGBT"

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...