Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam następujący problem

W dniu 28 czerwca 2020 roku wyświetla sie komunikat, że poziom pamięci jest niebezpiecznie niski i należy zwolnić pamięć i uruchomić grę ponownie. Następnie gra sie wyłącza.

Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi skoro mam wolną pamięć na dysku twardym, także RAM mam 1,5 GB.

Acha. Juz w 2018 ten sam błąd pojawiał się gdy organizowałem ligi towarzyskie. Jednak mogłem grać dalej nie organizując tych lig. Teraz niestety pojawia się wyżej wspomniany komunikat.

Może ktoś się zetknął z takim problemem i jest w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Ja mam następujący problem

W dniu 28 czerwca 2020 roku wyświetla sie komunikat, że poziom pamięci jest niebezpiecznie niski i należy zwolnić pamięć i uruchomić grę ponownie. Następnie gra sie wyłącza.

Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi skoro mam wolną pamięć na dysku twardym, także RAM mam 1,5 GB.

Acha. Juz w 2018 ten sam błąd pojawiał się gdy organizowałem ligi towarzyskie. Jednak mogłem grać dalej nie organizując tych lig. Teraz niestety pojawia się wyżej wspomniany komunikat.

Może ktoś się zetknął z takim problemem i jest w stanie pomóc.

 

A ile waży save?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie wróciłem do FM07 i przypomniał mi się mój wieloletni sejw, który zawsze wysypuje się w tym samym momencie, dając taki oto komunikat.

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2508lxv&s=5 Oczywiście gra się wyłącza i czego bym nie zrobił (urlop, rezygnacja z klubu) zawsze dzieje się to samo. Swego czasu słyszałem, że była możliwość wysłania sejwa do SI i niektóre nawet naprawiali. Ktoś wie coś więcej o tym? No chyba, że sejwa da się ręcznie naprawić, ale w to akurat wątpie. :-k

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wie ktoś może jak można zatrudniać sztab szkoleniowy do drużyny rezerw?

 

Chodzi dokładniej o to co oni mają napisane jak się wejdzie w klubowy "Sztab szkoleniowy" i w kolumnie "". Pytam, bo wiele klubów ma trenerów, czy fizjoterapeutów przypisanych do drużyny rezerw i się zastanawiam, czy w ten sposób dałoby się zwiększyć ilość zatrudnionych ludzi do szkolenia.

 

Inna sprawa, że przydała by się w końcu opcja w prośbach do zarządu w stylu "Poproś o zwiększenie dozwolonej liczby członków sztabu szkoleniowego" :) Miło by było heh :)

 

Ale wracając do pytania - wie ktoś jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Wie ktoś może jak można zatrudniać sztab szkoleniowy do drużyny rezerw?

 

Chodzi dokładniej o to co oni mają napisane jak się wejdzie w klubowy "Sztab szkoleniowy" i w kolumnie "". Pytam, bo wiele klubów ma trenerów, czy fizjoterapeutów przypisanych do drużyny rezerw i się zastanawiam, czy w ten sposób dałoby się zwiększyć ilość zatrudnionych ludzi do szkolenia.

 

Inna sprawa, że przydała by się w końcu opcja w prośbach do zarządu w stylu "Poproś o zwiększenie dozwolonej liczby członków sztabu szkoleniowego" :) Miło by było heh :)

 

Ale wracając do pytania - wie ktoś jak to zrobić?

 

Nie da się tego zrobić w klubie. Można zatrudnić odrębnych trenerów/menedżerów w reprezentacjach U-23, U-21 i U-19.

Możesz mieć innych trenerów w klubowej drużynie młodzieżowej.

 

Poza tym zatrudnianie dodatkowych fizjo IMHO mija się z celem, bo to i tak nic nie wnosi do gry. 2 - 3 wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Przez jakis czas gralem w FM07 na XP, niestety moj obecny sprzęt ma viste. Gre oczywiscie sobie zainstalowalem bez problemu. Problem pojawia się gdy chce wczytać stary save przeniesiony z xp. Pojawia sie komunikat:

 

"Folder z baza danych wykorzystywana przy tworzeniu tej gry nie zostal znaleziony. Gra uzywa teraz folderu domyslenj bazy danych"

 

Bazy danych oczywiscie przenioslem z xp na viste. Cala skrutkura katalogow zaostala zachowana, poza jednym - na xp jest documents adn settings, a na viscie documents. Ktoś wie co zrobić by uruchomic tego starego sava????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...