Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam taki problem. Załączam program FM Modifier 2.1 i gdy daje na "load" wyskakuje mi "Data not Found! Set the FM version in options". Gram na bazie danych 7.00 czyli na początkowej. Proszę o pomoc!

 

Chciałem dodać teraz, że zainstalowałem obie łatki, a gdy chcialem zainstalować Fm Modifier 2,14a to wyskoczył mi bład że mam nowszą wersję od tej. Posiadam również Fm Modifiera pod FM 2008

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle mam jakieś dziwaczne pytanie, ale co tam. Otóż mam w składzie kilku całkiem niezłych stoperów i kompletnie nie wiem, komu zaufać :keke: Pewniakiem wydaje się być nr. 1 ale co do drugiego mam już spore wahania. Kandydatami są: Arzo, Gioda, wypożyczony chwilowo Liddle i Vidal. Całej sprawy wcale by nie było, ale co jakiś czas któryś defensor lubi sobie zawalić spotkanie, czym zmusza mnie do kombinowania i zastanawiania się, czy jego rywal jednak nie będzie lepszy :> Ustawienia: indywidualne i drużynowe na wszelki wypadek :>

Odnośnik do komentarza

Ludzi pomóżcie

otóż na komputerze o takich parametrach:

256 ram, 2.4 GHz P4, GeForce 4 64 mb, Windows xp 2 FM 2007 chodzil,

zainstalowałem FM2007 na laptopie o parametrach

2.5 GHz Intel celeron D, 512 Ram, Ati Mobility Radeon 9000, xp 2

ida reklamy piłeczka w dolnym prawym rogu kreci sie aż w koncu dochodzi do miejsca gdzie ma byc menu i...pojawia sie czarny ekran a pileczka przestaje sie krecic i nic dalej nie idzie czemu??

Odnośnik do komentarza
Grin ja na Twoim miejscu olałbym "swoboda taktyczna" na ograniczony. zostawić drużynową. przy takich zawodnikach to nie wypali.

też kombinowałem i nic to dobrego nie dało.

 

Dobrze, że napisałeś, bo bym pewnie zapomniał, a miałem właśnie pokombinować z tym ustawieniem. Za jakiś czas pewnie napisze co z tego wyjdzie... :>

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie reprezentacji. Czy jeśli na początku gry pokazuje mi załóżmy 25 możliwych do objęcia reprezentacji to z czasem ta liczba może ulec zmianie? No i jeśli tak to jakie są warunki, bo nie rozumiem czemu nie mogę prowadzić Danii czy Szwecji, które mają pełny skład i zapewne też kilku juniorów (przynajmniej w spisie statusu menadżerów ich nie ma). Żeby było jasne mam rok 2010.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...