Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

18.01.2020... i crash dump. Próbowałem już: pójść na urlop, zwolnić się, dodać nowego menedżera, zagrać z drugiego konta, usunąć folder 'crash dump', usunąć folder z 'documents and settings', reinstalować grę i ciągle to samo. Chciałem dotrwać przynajmniej do 2030 roku tak jak w poprzedniej karierze no ale cholera nie mogę jakoś przejść tej daty bo ciągle mnie wywala. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły jak spróbować to ominąć?

Próbowałem zagrać na drugim komputerze, ale on jest za słaby i nie dał rady uciągnąć FMa.

Odnośnik do komentarza

Oo a już myślałem, że 2007 umarło :P

Udało mi się to przejść jakoś. Zrobiłem downgrade do 7.0.1 i póki co gra idzie dalej. Jednak coś jest zdżebane bo przy mieleniu wyników z innych lig pojawia się okno z tekstem "DISCIPLINE::get_count_until_next_ban - Got NULL rules from booking count", poklikam kilkanaście razy na OK i jadę dalej, ciekawe tylko na jak długo... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam serdecznie

Mam problem z meczem, a własciwie sytuacjami w meczu. Są strasznie spowolnione, przy ustawieniu normalnym szybkosci meczu oraz sytuacji, mają prędkosc jak powtórki goli, a po przesunięciu suwaka do maximum sytuacje mają prędkosc i tak wolniejszą niz powinna byc normalna. Czy ktos miał moze podobny problem, albo wie czym moze byc takowy spowodowany? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Posiadam wersję 7.0.2, mam parę pytań:

1.Gdzie znajdę plik "fake.lnc", tę wersję ""podrasowaną""?

2.Potrzebuję dobrych skinów o dominującym kolorze zielonym - gdzie mogę takowe znaleźć?

3.Jak się zmienia kolory atrybutów? Coś o tym czytałem, ale: odnajduję plik----> http://i48.tinypic.com/e5il8n.jpg w D:\Football Manager 2007\data\settings, zmieniam te liczby według kodów z painta, ale kolory pozostają bez zmian :/ Może jest jakiś programik do tego?

4."Poproś asystenta, by usunął z listy nierealistyczne cele transferowe" - Czy po zaznaczeniu tej opcji mamy w 100% pewność, że Ci piłkarze, którzy nie zostali uwzględnieni na liście na pewno nie przyjdą do naszego zespołu czy jednak ta funkcja jest niedopracowana i jest duża szansa, że wielu dobrych grajków przeszłoby do nas, ale asystent z niewiadomych powodów nigdy do listy ich nie doda?? Jak to jest ? :)

Ps.Przeglądając forum trafiałem na wiele linków, ale niestety nieaktualnych i stąd moje, może durne pytania, lecz naprawdę starałem się szukać... Poza tym to będzie moja pierwsza konfrontacja z FM2007. Mam nadzieję, że nie wszyscy grają już w najnowszą odsłonę tej serii i znajdzie się ktoś, kto pogrywa jeszcze w tę część i pomoże troszkę :P ;)

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem mam oryginalną kopię gry (czyli taką jak ze sklepu). Zainstalowaną na laptopie z Windows XP. Wszystko było dobrze do pewnego momentu kiedy gra się nie chciała zapisywać (gra się minimalizowała i wyskakuje komunikat o błędzie, że nie może zapisać). Po włączeniu nowej gry i próbie zapisu to samo. Po resecie komputera i reinstalacji gry problem jest nadal. Nawet instalacja patch nic nie dała. Grać można ale zapisywać już nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mimo że cały czas łupie w 07 to dopiero teraz, po raz pierwszy "mam przyjemność" doświadczenia na własnej skórze procedury przejęcia klubu przez konsorcjum. Rozmowy są już zaawansowane, bo mam embargo wprowadzone. Dostałem info "nowym menedżerem klubu Lokomotiw Moskwa zostanie Fathi Jamal - o ile oferta wykupienia klubu, złożona przez konsorcjum, na czele którego stoi biznesmen Eugeny Galinov, zostanie przyjęta."

 

I teraz mam pytanko. Rozumiem, że jeśli obecny zarząd oleje tą ofertę to mam spokój i pewną pozycje, ale jeśli nie? Jeżeli to konsorcjum przejmie klub to na 100% mnie wywalą z hukiem i zatrudnią tego Marokańczyka czy jednak mam szansę zostać na stanowisku?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...