Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jeśli jakiś klub chce kupić od Ciebie grajka to proponuje np. rozegranie sparingu. jak zaakceptujesz taką formę transferu to w wyznaczonym terminie (chyba jakoś tam sobie sam dostosowuje się) jest taki mecz.

jak nie zagrasz to nie. zawodnik i tak już jest przetransferowany do klubu tego drugiego.

Odnośnik do komentarza

Niestety lub stety z powodu mojej niewiedzy potrzebuje waszego oświecenia mnie wielmożni koledzy ;) .

No więc tak, chodzi tu o tzw. "SWAP TEAMS" czyli podmiana drużyn.

Let's go!. A więc zaczynam od otwarcia notatnika i wykonuje polecenie z pierwszego postu , które uwieczniłem na poniższym scren'ie:

http://img208.images.../screen1cxs.jpg

 

Następnym etapem jest zapisanie tego pliku, dalej robie wszystko zgodnie z instrukcją:

http://img30.imageshack.us/img30/7241/screen2p.jpg

 

I teraz uwaga, uwaga ZONK!

Nie wiem co dalej. Odpalam FM'a, biore opcje i nie wiem co dalej ;( (

http://img30.imageshack.us/img30/7263/screen3v.jpg

Jakbyście mogli to pokażcie mi na podstawie tego screena, gdzie mam wejść i ogarnąć całą sytuacje ;)

 

Liczę na waszą szybką pomoc, bo nie mogę się doczekać gry ukochaną Pogonią.

 

I w gwoli ścisłości gram w FM'a 08 ale piszę w temacie 07 ponieważ tutaj jest cała instukcja dotycząca SWAP TEAMS.

 

Z sportowym pozdrowieniem KrG_ ;)

Odnośnik do komentarza
Ale chodzi mi raczej o sytuacje, kiedy ja kupuje zawodnika i niektóre kluby po prostu będą się cały czas czepiać rozegrania tego sparingu. Jak będzie w takiej sytuacji? Sami sobie ustalą termin i nie moge odwołać?

 

z tego co pamiętam to termin jakoś jest sam sobie ustalany. akceptujesz rozegranie i już. przy transferze grajka jest bodaj termin na rozegranie tego spotkania podany. przecież możesz odhaczyć rozegranie sparingu! w czym problem?!

Odnośnik do komentarza

Mam problem.

 

Ściągnąłem update ligi maltańskiej i nie chce mi w gierze odpalić :(

Wgrałem według instrukcji do moje dokument itd i nic.

Wie ktoś co robię źle ???

 

Następna sprawa.

 

Zainstalowałem patcha 7.0.2 i gdy odpalić chce gre wyskakuje mi bym włożył płytę i gdy wgrywam cracka to odpala mi i jest 7.0.0 :(

Wiecie co jest nie tak ??

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Pościągałem sobie z Photobucket BK Profesora koszulki do FM 2007 - lig Irlandii Północnej

 

Jak nazwać teczkę, do której to wrzucę żeby Gra pokazywała te koszulki? Jak do tej pory mi się nie udało.

 

Pytanie drugie: ściągnąłem koszulki (home i away - też od BK Profesora) Catanii - wrzucam je do odpowiedniej teczki (tam gdzie są zespoły serie A) i nic się nie dzieje. Wszystkie inne koszulki działają (a wrzuciłem do gry bardzo dużo - zarówno klubów jak i reprezentacji narodowych) - a te Catanii nie. Wie ktoś jak to zrobić?

 

pzdr,

Moose

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno pytanie:

Jak w FM 2007 zamienić drużyny w Ekstraklasie i I lidze (np. dodać do Ekstraklasy Polonię Warszawa - a Arkę Gdynia przerzucić do I ligi)?

 

I jeszcze jednio pytanie :-) Czy jest gdzieś nowe logo do Polskiej Ligi - czyli logo Ekstraklasy (a nie nieaktualnej już Orange Ekstraklasy)?

 

pzdr,

Moose

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Przeglądałem tematy, odpowiedzi, pytania, jednak nie natrafiłem na problem podobny do mojego. Mianowicie sciagnalem kiedys caly folder "pictures", ktory zawierał już wszystko w sobie. Pamiętam, ze miałem ten problem juz kiedys, jednak nie kojarzę jak się z nim uporałem. Stroje, twarze itp. nie były czytane, a jedynie te, ktore były od początku (Szkocja itd). Teraz, kiedy postanowiłem zainstalować grę na laptopie oraz przerzucić wszystkie dodatki, problem się powtarza. Gra nie wczytuje grafiki (a z kolei wczytuje tę podstawową jak Szkocja chociażby). Korzystam z uaktualnienia 7.0.2. Systemem operacyjnym laptopa jest Vista, PC był XP. Nie wiem, doszukuję się w tym jakiejs przyczyny. Doszło nawet do tego, że skopiowałem cały folder "Sports Interactive" z dysku i z Moich dokumentów, żeby dosłownie kazdy, najmniejszy plik był taki sam i na tym, i na tym komputerze. Mimo to nic się nie zmienia.

Czy moze Vista nie czyta plików DS Store bądz Config? Chociaz gdyby tak było, pewnie nie czytałby też szkockiej ligi. Z góry dziękuję za odpowiedz i jakiekolwiek porady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...