Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W LM faktycznie jest tak, że zawodnicy poniżej 21 roku zycia moga wystapić w meczu bez wzgledu na to czy zostali oficjalnie zgłoszeni. Jeżeli chodzi o Lige Hiszpańską to moga grać w niej tylkozawodnicy zgłoszeni do rozgrywek przy czym moga być to zawodnicy zarówno z pierwszej drużyny jak i zgloszeni zawodnicy ze składów B i C. Jednym słowem, jeżeli jakis zawodnik nie może być zgłoszony do rozgrywek ligowych poniewaz limit wynosi 25 mozna go przenieśc do skłądu B, zglosic jako zawodnika drużyny B, potem z powrotem wywindowac do pierszej drużyny. Nie jest jednak tak że można w takim razie zgłosic do rozgrywek pierwszej ligi az 75 graczy (3 zespoły z każdego po 25)

 

W lidze hiszpanskiej (nie wiem jak w innych) jest tak że w skłądzie meczowym czyli podstawowa jedenastka plus 7 rezerwowych, może znaleźć sie co najwyżej 6 graczy zgłoszonych do gry w tzw. "innym zespole". Ponieważ drużyna B i drużyna C traktowana jakst jako osobny zespół w przypadku zgłaszania składu to z tamtych drużyn można wystawić co najwyżej 6 graczy.

 

Inaczej sprawa ma się z Ligą mistrzów. Prawo gry otrzymuje każdy gracz oficjalnie zgószony oraz wszyscy gracze niezgłoszenia, ale nie mający na karku 21 lat. Paradoksalnie można więc złożyc skłąd meczowy z graczy których nie zgłaszalismy do rozgrywek jeżeli nie mają oni jeszcze 21 lat.

 

Na koniec jeszcze mam pytanie. Jeżeli ktoś wie to prosze o odpowiedź co powoduje kliknięcie badź opdkliknięcie w edytorze opcji "sugar daddy" (słodki tatuś)??

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie - czy można przy pomocy edytora sprawić by Real Madryt Castilla (rezerwy Realu Madryt) mogła awansowac do Primera Division i grać w Copa del Rey (puchar Hiszpanii)? Bo niestety jak narazie Castilla nawet jak wygrywa Segunda Division to nie awansuje, i nie gra w Pucharze Hiszpanii :/ Może w edytorze da sie coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Czy w FMM 2.14 da sie jakoś robić transfery, zmieniać zawodnikom przynależność klubową? Mogę tam zmieniać atrybuty, budżet, morale itd. ale nie widzę możliwości zmiany komus klubu. Gdy kilkam w piłkarza, potem w zakładkę "contract" i potem na nazwę klubu w którym zawodnik gra nic sie nie dzieje, nie otwiera sie okno w którym mogę wybrać klub itd. nic. Jeśli ktoś wie jak "robić transfery" w FMM 2.14 to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Eddie racja racja, na 100%.

 

można zrobić jeden trick ale to jest jawne oszustwo :D

mianowicie- załóżmy iż jest okno transferowe, bierzesz grajka, ustawiasz mu kontrakt, który wygasa np za 3 dni. dalej dajesz mu ulubiony klub np na ten Twój i robisz save w FMM. a w grze będzie do ściągnięcia za darmo dla Ciebie.

nie zawsze to zadziała ale możesz próbować.

 

inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza

można też ustawić mu status transferowy na listed by request (bo jeżlei ustawisz na listed to prawdopodobnie zanim dojdzie do rozmów transferowych obecny pracodawca zmieni status na niezastapiony). Jeżeli ustawisz listeb by request to łatwiej będzie wyciągnąc zawodnika z jakiegoś klubu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam dość poważny problem. Otóż jestem teraz poza domem i mam ze sobą płytę wyłącznie z FM-em 07. Chcę zainstalować grę, klikam w "Setup" ładuję mi się kreator InstallShield i po załadowaniu wyskakuje takie okienko: KLIK!

Co może być tego powodem? Jak temu zaradzić? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Ps. Zaznaczam, że gra jest orginalna.

Odnośnik do komentarza

Mam w Juventusie rok 2020 i właśnie pojawił się problem - w historii wszystkich zawodników mogę wyczytać, że od narodzin Chrystusa grają w reprezentacji Algierii. Mówiąc krótko - jakiś bug. Pamiętam, że dawno temu coś o tym czytałem na forum, ale nie mogę tego teraz znaleźć. A więc pytania:

 

1. Czy można coś z tym fantem w ogóle zrobić?

2. Czy ma sens kontynuacja rozgrywki, czy też jest to sygnał, że save ma zamiar się posypać?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem to samo. Nic nie dałem rady z tym zrobić, a save mie się nie posypał, rozegrałem z tym jeszcze z 6-9 sezonów, nie pamiętam dokładnie. Tylko nie mogłem np. sprawdzić tabel ligowych albo wyników Copa Libertadores z około 5 i więcej sezonów wstecz - gra się wtedy wieszała na jakąś minutę i tabela się nie wczytywała. W każdym razie żadnych większych problemów z save nie miałem, dało się grać. Miałem szczęście w nieszczęściu, nie wiadomo czy Tobie się coś nie posypie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...