Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W oryginale Target Man, czyli zazwyczaj wyższy napastnik, który ma za zadanie wygrywać pojedynki główkowe w ataku i odgrywać np na skrzydłowych.

 

W eFeMie można tę rolę z powodzeniem ustawić np skrzydłowemu (bez powodzenia nawet środkowemu obrońcy ;) ), stąd taka tajemnicza nazwa.

Odnośnik do komentarza
Siemka ;) Tak tak to znowu ja :)

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi - przydały się, kryzys napastników zażegnany, i ogólnie wszystko dobrze, ale teraz mam kolejny problem...

 

Wszystko zaczęło się od otwarcia okna transferowego. Potrzebowałem środkowego obrońcę, i mój wybór padł na McManusa z Blackburn. Po negocjacjach zgodziłem się wyłożyć za niego 3.200.000 funtów. Jakie było moje ździwienie, gdy z chwilą podpisania przez niego kontraktu, z klubowej klasy znikło mi ~6.000.000 funtów ! Przecież dokładnie oglądałem całą umowę - zgodziłem się ma 3.200.000 funtów, a nie na 6.000.000 ! Może mi ktoś powiedzieć dlaczego zapłaciłem za tego szkota tak dużo ? Mam orginalnego Football Manager 2007 + Patch 8.0.2.

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;)

 

Trzeba było popatrzeć ile bierze za podpisanie kontraktu ...

Odnośnik do komentarza
Trzeba było popatrzeć ile bierze za podpisanie kontraktu ...

 

Ej no nie rób ze mnie głupka... Za podpis wziął 350 tyś... A tak w ogóle to na każdym kroku mi się to zdarza. Na przykład Chartlon oferuje mi za Mikaelsona 2.200.000 funtów, a w kontrakcie dają 400.000 funtów od razu i 1.000.000 na raty przez 24 miesiące + 40% z następnej sprzedaży ;-). To samo stało się z Gonzalo Higuainem. Ściągałem go za 3.500.000 funtów, z budżetu znikło ~5.000.000... No trudno trzeba będzie nauczyć się z tym grać ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka ;)

 

Nie używaż żadnego "CrackaNoCD"? Jeżeli dobrze pamiętam było takie zabezpieczenie, że na piratach zabierało więcej kasy za transfer, ale pisałeś, że masz oryginał.

 

 

Hmm, to nie na piracie czasem miało miejsce podwajanie kwot transerowych? :-k

 

Ehh, nie wierzycie na słowo, to tutaj przedstawiam dowód -

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/fm5/

Gra została zakupiona w Saturnie w Silesia City Center za 45 złotych i 99 groszy o ile pamiętam ;).

 

Nie używaż żadnego "CrackaNoCD"?

 

Tak, tak używałem tego ! Zgubiłem płytę do FM, więc pobrałem coś takiego (jak dobrze pamiętam) PatchNOCD v.1.1 - coś takiego. Podmieniłem pliki ale wyskakiwał błąd że nie znajduje bazy danych gry, więc odinstalowałem całą grę. Potem płytka się znalazła i zainstalowałem ją z powrotem. Czytałem że to jest legalne, ale jak nie jest to przepraszam ! ;) Czyli co teraz - format ?

 

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko mam...

 

Jak to się dzieje, że niektórzy juniorzy, których kupię stają się moimi wychowankami, a inni nie? Jest to w jakiś sposób uwarunkowane w grze, czy to czysty przypadek?

 

Aha i czy żeby po sezonie w U-18 pojawiali sie zdolni młodziacy potrzebny jest "Trener juniorów"? Bo ja takich nie zatrudniam tylko opieram się na budowie bazy, szkółki i zatrudnianiu dobrych trenerów "ogólnych" i skaut'ów.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

od zdolnych juniorów jest głównie baza i szkółka. ale, żeby sie dobrze rozwijali to trzeba: - trenerów, - treningu, i ewentualnie dobrych mentorów.

 

z tymi wychowankami to jest, iż grajek musi grać zdaje się min 3 lata przed ukończeniem 24 roku życia w jednej ekipie i to daje mu status wychowanka. (oprócz oczywiście własnych ze szkółki).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...