Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

co moze być przyczyna tego że nie moge uzyskać klubu finalnego. Staram sie o to już 2 lata. Zarząd ciągle odmawia. Dodam że nie ma jeszcze ani jednego takiego klubu.

 

I druga sprawa. W "siedzibie zarzadu" znalazlem informacje że nie moge posłać skałta poza kontynen Europy. Jest to uzasadnione tym że klub nie ma na tyle pieniedzy. "Sytuacja finansowa klubu pozwala na wyszukiwanie zawodników tylko na naszym kontynencie." W kasie jest 7mln euro.

Odnośnik do komentarza
I druga sprawa. W "siedzibie zarzadu" znalazlem informacje że nie moge posłać skałta poza kontynen Europy. Jest to uzasadnione tym że klub nie ma na tyle pieniedzy. "Sytuacja finansowa klubu pozwala na wyszukiwanie zawodników tylko na naszym kontynencie." W kasie jest 7mln euro.

Ważniejsza jest wysoka reputacja, a w tym przypadku jej brak.

Odnośnik do komentarza

Witam i pozdrawiam ! W serię FM gram od cm 03/04 poprzez fm 2005, 2006 i teraz gram sobie w 2007 . Lubię grać w fm'a ale zw na to że spędzam przed nią coraz więcej czasu , chciałbym się bardziej zaangażować , poznać różne metody kierowania klubem , taktyki itp. I mam takie pytanie , czy w środowisku fm'a jest czymś złym zaczynanie gry od mocnego klubu? Grałem najpierw 3 sezony Wisłą Kraków, później trochę Lechią, a teraz gram od nowa , tym razem Atletico Madryt, fajnie mi się gra tym zespołem, na półmetku sezonu byłem drugi , ale nie wiem czy nie jest to coś złego waszym zdaniem? Może trochę głupie pytanie ale wybaczcie, dopiero zaczynam :) pzdr.

 

Śląsk&Wisła&Lechia

Odnośnik do komentarza

W środowisku FMa nie jest mile widziane chwalenie się wynikami uzyskanymi w nieuczciwy sposób (czyli za pomocą edytorów czy scoutów), natomiast samo takie granie - nie.

 

Poza tym wyjątkiem mile widziane jest wszystko - jeden lubi grę w LM, drugi na pastwisku (to ja :D)

Odnośnik do komentarza

ja zaczynałem granie od takich właśnie DOOŻych drużyn pokroju Real. potem przeszło na średniaków i na końcu słabeuszy. co kto lubi nie :) ja w 07 siekam cały czas Paris Est (lub jak kto woli Paris FC 2000). zaczynałem w 3 lidze a teraz rządzę tym teamem w 1 lidze i ogólnie w całych rozgrywkach europejskich:) mam rok 2016 i już wygrałem LM po raz 4 z rzędu. do pobicia RM brakuje mi jeszcze- oni w sumie(w mojej grze) zdobyli 10 razy Ligę Mistrzów.

a moich grajków i wychowanków kupują najwięksi z największych(Real, Milan itp. oprócz Barcy- tam nikogo nigdy nie oddam :kekeke: ).

teraz sobie wyciągnę jakiś klubik z 6 ligi angielskiej i to samo będę się starał zrobić.

 

kto co lubi. tylko powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich na tym forum, jest to mój pierwszy post na tym forum :).

 

A więc odnośnie tego co napisał Karol Stopa - mi nawet podoba się taka opcja grania lepszymi zespołami (typu Atletico, Sevilla itp.), ponieważ jest ciekawiej - w końcu czuć presję ze strony zarządu i kibiców ! Fakt, że wygrasz np. z Zaragozą 5-0 - ale wiesz że zaraz czeka cię ważny mecz z Realem, więc już mała presja. Ogólnie tyle chciałem powiedzieć na ten temat ;).

 

Ja chciałbym się spytać, czy są w FM 2007 turnieje typu Dubai Cup ? A jak nie są to czy można takowe stworzyć ?

 

Chciałbym się także dowiedzieć czy może chwycić kryzys napastników ? Chodzi o to że czytałem temat pt. "Kryzys II sezonu..." ale tam było ogółem o kryzysie wszystkich zawodników, a mnie przytrafiła się ostatnio dziwna rzecz - gram sobie Aston Villą, początek sezonu, pierwsze 5 meczy wygrane wszystkie [wyniki (2:1, 2:0, 3:2, 1:0, 1:0)] bramki: Agbonlahor (przepraszam nie wiem czy dobrze to piszę)- 5, Moore - 4. Nagle po 5 meczach zaczynam cały czas remisując i przegrywając. Obaj moi napastnicy mają po minimum 10 sytuacji 100% i nikt nie umie strzelić ! Od 7 spotkań nie strzeliłem gola ! O co chodzi ? Czy dać im odpocząć ?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Ja chciałbym się spytać, czy są w FM 2007 turnieje typu Dubai Cup ? A jak nie są to czy można takowe stworzyć ?

 

nie ma. można sobie samemu stworzyć turnieje towarzyskie. i do tego nazwać jak się chce:)

 

co do drugiego pytania- jest kryzys napadziorów ale... ja np wystawiam 2 w lidze i LM i 2 innych w pucharze ligi. bądź jak widzę, iż moi grajkowie tracą formę to wtedy ich zmieniam.

może też to być powodem złego treningu. może też po troszku wina taxy i indywidualnych poleceń dla napastników.

Odnośnik do komentarza

Mi też się to zdarzyło (kryzys napastników) , ale mam na to prosty sposób , może nie zawsze się sprawdza, może nie jest to nic profesjonalnego , ale jeżeli wystąpi taka sytuacja, to ustawiam mecz towarzyski z rezerwami, z juniorami , albo z drużyną z niższej ligi, żeby snajperzy się "rozstrzelali" , możesz spróbować, proste , ale wiele razy mi się to sprawdziło , pzdr.

Odnośnik do komentarza

Siemka ;)

 

Dziękuje za odpowiedzi - na pewno się przydadzą ;). Wydaje mi się że będzie to wina treningu, bo taxa odpada (w końcu przez te 5 meczy graliśmy dobrze). A co do zmian grajków - odpada - mam taxe pod kontrataki, a napastników mam 3 - Agbonlahor, Moore i Juan Pablo Angel. Ten ostatni w ogóle nie nadaje się do mojej taxy, bo jest za wolny ;), więc chyba trzeba będzie zainwestować w napastnika :). Chyba zastosuję także radę Karola Stopy, bo wydaje się rozsądna :).

 

A teraz kolejne pytanie - Dlaczego płace dużo więcej za piłkarzy ? Od razu mówię, że mam oryginalną grę i właśnie stąd te pytanie. Przykład: chcę ściągnąć do mnie piłkarza z Colo Colo, który kosztuje 160.000 funtów, a Colo Colo chce za niego 940.000 funtów.

 

Kolejne pytanie - napisane jest, że jak chce się ściągnąć do siebie (Anglii) zawodnika, to niekiedy trzeba czekać na pozwolenie:

a) Od czego to jest zależne ? (Raz przychodzą bez problemu, innym razem trzeba się odwoływać, a jeszcze innym razem w ogóle nie przychodzą)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Dlaczego płace dużo więcej za piłkarzy ? Od razu mówię, że mam oryginalną grę i właśnie stąd te pytanie. Przykład: chcę ściągnąć do mnie piłkarza z Colo Colo, który kosztuje 160.000 funtów, a Colo Colo chce za niego 940.000 funtów.

 

podstawa rynku i biznesu się kłania :kekeke: negocjacje i windowanie ceny- przecie nawet Ty nie sprzedajesz grajków najlepszych za bezcenn!!

 

Kolejne pytanie - napisane jest, że jak chce się ściągnąć do siebie (Anglii) zawodnika, to niekiedy trzeba czekać na pozwolenie:

a) Od czego to jest zależne ? (Raz przychodzą bez problemu, innym razem trzeba się odwoływać, a jeszcze innym razem w ogóle nie przychodzą)

 

piłkarze z poza UE muszą w Anglii otrzymać pozwolenie na pracę.

aby je otrzymać muszą: a) dostać ję np warunkowo (po odwołaniu się)

b) muszą mieć rozegrane min 70%meczów we własnej reprezentacji kraju (ile mnie pamięć nie myli)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z facepackami. Gram Southampton, zdjecie pobrane z neta mi się nie podobały więc zrobiłem sobie nową paczkę. Wrzucam tam gdzie trzeba odpalam grę i co widzę? Wczytały mi się tylko tych zawodników którzy standardowo w klubie się nie znajdują. Nie pomogło wykasowanie tej zdjęć z tej starej paczuszki, wyczyszczenie cofiga od tej starej (część zdjęć zostawiłem). Nie wiem co mam zrobić :/

 

 

Edyta mówi że się z tym uporała.

Odnośnik do komentarza

Siemka ;) Tak tak to znowu ja :)

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi - przydały się, kryzys napastników zażegnany, i ogólnie wszystko dobrze, ale teraz mam kolejny problem...

 

Wszystko zaczęło się od otwarcia okna transferowego. Potrzebowałem środkowego obrońcę, i mój wybór padł na McManusa z Blackburn. Po negocjacjach zgodziłem się wyłożyć za niego 3.200.000 funtów. Jakie było moje ździwienie, gdy z chwilą podpisania przez niego kontraktu, z klubowej klasy znikło mi ~6.000.000 funtów ! Przecież dokładnie oglądałem całą umowę - zgodziłem się ma 3.200.000 funtów, a nie na 6.000.000 ! Może mi ktoś powiedzieć dlaczego zapłaciłem za tego szkota tak dużo ? Mam orginalnego Football Manager 2007 + Patch 8.0.2.

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gdzie trzeba wkleić pliki z 'large picture mode' aby facepacki large wyświetlały się prawidłowo? Aktualnie po wrzuceniu ich do players->normal mam je ucięte w połowie. wink.gif

 

mam nadzieje, że napisałem w miare zrozumiale

 

Słabo :/:]

 

http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=...amp;fileid=2161

 

Ten plik rozpakowujesz do folderu z zainstalowanym FM2007 - jest tak skonstruowany, że o nic się martwić nie musisz :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...