Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie, czy jest jakis program do grania w fm 2007 w oknie, nie na całym ekranie tylko w oknie? szukalem tutaj w dodatkach, ale nie znalazlem lub ominąłem

 

Programu nie ma, ale jest pierwsza strona tego tematu z najczęściej powtarzającymi się pytaniami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hejka,

 

A ja mam nastepujacy problem.... Gram juz z kolega przez siec w Fma 8 sezon i od jakiegos czasu pojawia nam sie w trakcie meczu (gdy gramy przeciwko sobie) cos dziwnego a mianowicie tak jakby w tym samym czasie rozgrywaja sie dwa mecze... i On ma inny wynik a ja inny... u mnie np mam w trakcie meczu powtorki z akcji ktore nie kacza sie golami (tylko np jakas akcja w srodku pola) a mam ustawione na kluczowe.... na koniec gdy juz skonczy sie mecz mamy wynik taki jaki byl na serwerze :( Na ogol nie majacy nic wsolnego z gra :(

 

Nie wiem czy juz byl gdzies poruszany ten problem i opisane bylo jak go rozwiazac, ale prosilbym pomozcie Nam bo gralo nam sie zawaliscie do tej pory i szkoda nam konczyc gry :(

 

Wszystkim ktorzy pomoga z gory dziekuje :)

 

PS. Dzieje sie tez tak czsami jak wejde w jego gre lub on w moja (w podglad)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam problem z bazą danych którą sam stworzyłem. Problem polega na tym, że FM (2007) tak jakby jej nie widział. Gdy daję nową grę, ten od razu wczytuje mi 7.0.2. Kiedyś gdy miałem także inną bazę danych, gdy kliknąłem na "Nowa gra", pojawiało się okienko z wyborem baz. Dlaczego teraz się nie pojawia ? Moją bazę danych mam w katalogu SportsInteractive\data\db. Co robię nie tak ?

 

Pozdrawiam,

AdeX

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

Czy mógłby ktoś wrzucić mi plik fake, ponieważ link podany na forum wygasł już. Tak z ciekawości czy jest inny sposób aby zmienić nazwy rozgrywek na oryginalne? Dzięki za pomoc!

 

Pewno, że jest. Ręcznie zmienić wszystkie nazwy w edytorze ;) Plik fake możesz spokojnie ściągnąć z Dodatków do FM2008, działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Hejka,

 

A ja mam nastepujacy problem.... Gram juz z kolega przez siec w Fma 8 sezon i od jakiegos czasu pojawia nam sie w trakcie meczu (gdy gramy przeciwko sobie) cos dziwnego a mianowicie tak jakby w tym samym czasie rozgrywaja sie dwa mecze... i On ma inny wynik a ja inny... u mnie np mam w trakcie meczu powtorki z akcji ktore nie kacza sie golami (tylko np jakas akcja w srodku pola) a mam ustawione na kluczowe.... na koniec gdy juz skonczy sie mecz mamy wynik taki jaki byl na serwerze :( Na ogol nie majacy nic wsolnego z gra :(

 

Nie wiem czy juz byl gdzies poruszany ten problem i opisane bylo jak go rozwiazac, ale prosilbym pomozcie Nam bo gralo nam sie zawaliscie do tej pory i szkoda nam konczyc gry :(

 

Wszystkim ktorzy pomoga z gory dziekuje :)

 

PS. Dzieje sie tez tak czsami jak wejde w jego gre lub on w moja (w podglad)

 

Nikt nie wie jak mi pomoc? Nie spotkaliscie sie z czyms takim u siebie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...