Jump to content

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!

Icon

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie ! Gram sobie w FM 07 już któryś z kolei sezon, posiadam plik retain i jakiś tam jeszcze ale odznaczony mam bombonierę, a chciałbym poprowadzić kadrę Japonii, czy byłaby jakaś szansa pogmerać w czymś by Japonia była dostępna czy konieczne jest rozpoczęcie nowej gry (a bardzo bym tego nie chciał :D) ?

• 8 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Witam,

Chciałbym spytać doświadczonych forumowiczów - które czynniki wpływają u Was na skuteczność gole / strzały na bramkę? Gram bardzo długo ,ligą brazylijską, generalnie z sukcesami, natomiast ten temat jest dla mnie zagadką. Przychodzi moment w sezonie, że strzałów jest ok. 10 - 15 w meczu i ani jednego gola, nie wiem z czego to wynika. Z rotacji w składzie i nerwowości zawodników, czy zmęczeniem sezonem i obniżoną koncentracją. Nie wiem. Gram 4 w linii w obronie, dmc, 2 x mc, aml, amr i st. Jeśli ktoś ma receptę na te dolegliwości będę wdzięczny za podzielenie się uwagami.

W 07 najlepiej spisywało się ustawienie z dwoma NŚ, gdzie jeden miał lepszą grę głową ;)

Do tego wrzutki na odgrywającego. Do tego dużą rolę odgrywają atrybuty fizyczne- szybkość, przyspieszenie.

• 1 year later...

Witam, może ktoś będzie mi wstanie pomóc.

Zainstalowałem FM 2007, wszystko poszło sprawnie, gorzej z odpaleniem gry. Nie ma żadnej reakcji po kliknięciu na ikonkę, żaden błąd nie wyskakuje. Zero odzewu. Próbowałem zgodności z poprzednimi wersjami Windowsa, uruchomianie jako admin itp. Nic. Ktoś coś pomoże?