Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwosc grania w Fm 2007 druzyna GKS Jastrzębie ? Bo mam dodatek z 3 liga lecz Jastrzębskiej druzyny tam nie ma i tu pojawia sie pytanie czy ktos tworzył wogole GKS Jastrzębie ? tak zeby chcoiaz ja przeniesc do 2 czy 3 ligi.

 

 

PS: Na starym kompie mam Win 98 wiec tylko ta wersja mi działa ;)

Odnośnik do komentarza

Pewnie wiele ludzi już miało ten problem, ale po chwili szukania nic nie znalazłem na tym forum, jeśli już coś było to nie zostało to wyjaśnione. Otóż nie mogę grać w oknie, bo gdy odznaczam tryb pełnoekranowy w grze, to wyskakuje mi alert żebym sprawdził ustawienia systemu. Ktoś wie, co muszę zrobić? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Chciałem poruszyć temat dla graczy, których nie bawi wygrywanie wszystkiego Barceloną, MU czy Interem. Otóż po raz pierwszy odpaliłem ligę północnoirlandzką. Wybór padł na Linfield Belfast. Po 4 sezonach gry zdobyłem 4 mistrzostwa, 4 puchary kraju, kilka razy sięgnąłem po jakies inne trofea (county cup, insurance cup), wreszcie 3 razy wygrałem Setanta Cup - fajne rozgrywki z druzynami z Republiki Irlandii, które są kopalnią złota. Za udział dostaję nieco ponad 100 tys funtów, za wygraną niemalże 300 tys, co na warunki tej ligi są kwotami oszałamiającymi. Po 4 sezonach mam około 600 tys funtów na transfery. Co z tego? Najdroższego grajka sprowadziłem za 40 tys. W mojej drużynie grają rodzime gwiazdki z całego kraju. Efekt: nuda! W lidze wygrywam wszystko a w pucharach nic. Maximum to zawsze 2 runda Ligi Mistrzów (w pierwszej biję o 2 klasy mistrzów Wysp Owczych, Mołdawii, czy Macedonii). Po kolei eliminowały mnie: Valerenga Oslo, Hajduk Split, Standard Liege aż wreszcie jak miałem w miarę mocny skład to trafiłem na Dynamo Kijów... Lokalne gwiazdki po sezonie- dwóch odchodzą do Premiership, a jak ich nie puszczam, to są niezadowolone. Co robić? Ilez można rządzić na własnym podwórku? Dlaczego mimo, iż stać mnie np na Szwajcara, Austriaka czy Polaka, to oni nie chca przychodzić do mojej drużyny? Dlaczego mimo 4 awansów do 2 tury Ligi Mistrzów zawsze już w pierwszej nie jestem rozstawiony i mimo, że przechodze ten próg nie potrafię awansować do Ligi Mistrzów. A może i dobrze. Bo załóżmy, że awansuję - dostane ponad 1mln funtów za awans to i tak do drużyny nie przyjdzie żadna gwiazda kosztująca np 500 czy 700 tys.

 

Co radzicie. jakie cele wyznaczać zespołowi?

Odnośnik do komentarza

Swego czasu grałem w Irlandii Północnej no i niestety nie mam najlepszych wspomnień. Mniej więcej wymieniałem się co roku mistrzostwem z Linfield, udało mi się nawet raz awansować do fazy grupowej LM ale nie robiło to wielkiego wrażenia na zarządzie, który uważał, że cały czas wystarczy mi 3 trenerów (tyle samo ile mogłem mieć w 3 lidze), nie potrafili mi znaleźć żadnego klubu filialnego (o patronackim nie chcieli słyszeć nawet), rozbudowa stadionu nie wchodziła w grę a zawodników mogłem sobie jedynie szukać w krajach typu Polska, Estonia, Litwa itp. Od czasu do czasu trafiła się jedna-dwie perełki z niższych lig angielskich. W końcu zwątpiłem i przeniosłem się na Ukrainę gdzie mimo wszystko możliwości były o niebo lepsze.

Cel? Wypromuj się i uciekaj stamtąd jak najszybciej :P

Odnośnik do komentarza

 

Cel? Wypromuj się i uciekaj stamtąd jak najszybciej :P

 

Tak też zrobiłem :-) Kolejny tytuł i brak awansu do LM i obecnie gram w Szwajcarii, w Neuchatel Xamax. Ciężki kawałek chleba, bo rywale po występach w LM mają już nie tysiące a miliony funtów na transfery, a w moim Xamax 108 tysiecy, prognoza mediów na 10 (ostatnie) miejsce... A co do Irlandii Północnej to rzeczywiście mnie też tam nie docenili :P Kiedyś sprawdzę, czy w Zielonej Irlandii, znaczy tej Południowej również jest tak samo. Daaawno temu zacząlem grę w lidze walijskiej, ale tam jedna liga nie ma spadków, więc żadnych motywacji. A tak lekko z innej beczki to gdzie wam było najtrudniej? Mnie w Indiach. Tam to kompletnie nic się nie działo. Po krótkim czasie właczyłem grę w Indiach jeszcze raz - tym razem jako selekcjoner reprezentacji - porażka :-) Zupełnie nie ma kogo powoływać...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie wiele ludzi już miało ten problem, ale po chwili szukania nic nie znalazłem na tym forum, jeśli już coś było to nie zostało to wyjaśnione. Otóż nie mogę grać w oknie, bo gdy odznaczam tryb pełnoekranowy w grze, to wyskakuje mi alert żebym sprawdził ustawienia systemu. Ktoś wie, co muszę zrobić? Z góry dzięki :)

 

Zwiększyć rozdzielczość pulpitu, bądź dopisać -small_screen do linii komend

Odnośnik do komentarza

Witam Gram NEC Nijmegen w Holenderskiej Ekstraklasie. W klubie moge miec nie wiecej niz 6 trenerow poniewaz takie jest zarzadzenie prezesa.... Ja chcialbym miec kazdego trenera osobno przydzielonego do danego rodzaju treningu tj. obrona,atak,technika itp.... Jest jakis sposob zeby to obejsc? Z gory dziekuej za odp:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Zainstalowałem niedawno FMa i mam duży problem.

Zacznę od początku. Po skończeniu instalacji od razu zainstalowałem patcha 7.0.2 - gra działała bez zarzutu ale schody zaczęły się gdy ściągnąłem z Waszej strony najnowszy update. Po wklejaniu go do podanego w instrukcji folderu (wcześniej był on pusty) uruchomiłem grę. Zdziwiłem się gdy zobaczyłem w nowej grze do wyboru tylko grę na patchu 7.0.0 i 7.0.2, ponieważ niegdyś robiłem tak samo z FM 2008 i chodziło bez zarzutu (ostatnio tez instalowałem tę wersje i to samo - nie widzi update).

Prosiłbym o jakąś radę, co bym w końcu sobie zagrał, bo niestety najnowszy mi się zacina ;].

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam serdecznie:) prowadzę ajax parę sezonów mam ponad 100mln Euro na transfery, 800 tys. Euro do miesiecznego zamknięcia limitu pensji lecz gdy chce sciągnąc walcotta itp. to klub zgadza sie sprzedać, pensje proponuje mu parokrotnie większa lecz ten nie zgadza się motywując to tym ,że nie sadzi aby przejście do holenderskiego klubu było dobrym rozwiązaniem... a przez 3 ostatnie sezony grałem co roku w finale LM może to kwestia czasu aż podniesie się ajax w rankingu klubów i liga holenderska w rankingu lig? czy jednak nie? istnieje jakaś metoda na taki stan rzeczy? choćby nawet poprzez jakieś edytory w ostateczności.. dziękuje z góry za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

To, czy taki gwiazdor będzie chciał przejść do Ciebie jest w sumie trochę sprawą losową. Jak coś mu się spodoba w Ajaksie - to może się zgodzi - np. jego macierzysty klub nie będzie grał w europejskich pucharach a Ty tak - wtedy masz szansę. Inaczej nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...