Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dziwny dla mnie problem, bo troche juz w FM 07 pykam i bardzo zdenerwowala mnie dzisiaj bezradnosc w pewnej sprawie...

Mianowicie są sobie dwaj zawodnicy, którzy nie zostali zgłoszeni do rozgrywek ligowych (La Liga). I teraz przed kazdym meczem mam info ze mogą zagrac, jezeli zostana zgloszeni w odpowiednim czasie.

Moje pytanie brzmi... Jak mogę ich teraz zgłosic ??? Szukalem tego dzisiaj chyba z 30 minut i szlag mnie trafil ,wiec postanowilem napisac tutaj... Prosze o szybka odpowiedz, pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pewne pytanie odnośnie kontuzji w FM 07. Otóz gram Polską. W połowie eliminacji do EURO 2008 Maciej Żurawski doznał kontuzji - naciągnięcie ścięgna pachwiny. Więc usunąłem go ze składu reprezentacji. W następnym okresie powołań na kolejne mecze eliminacyjne chciałem go powołać, lecz on dalej miał naciągnięte ścięgno pachwiny. W profilu miał status "Kontuzjowany (oczekuje na rozpoczęcie rekonwalescencji)". I tak miał cały czas. Więc Mistrzostwa Europy musiały się obyć bez 'Żurawia'. Tą kontuzję ma już przeszło rok. Co się dzieje? To jakiś błąd w grze?

Odnośnik do komentarza

Witam gram Werderem (rok 2011) i mam dwa pytania moze ktos bedzie zorientowany:

 

1. gram z kumplem ktory gra Bayernem i po kazdym sezonie mam wiecej pieniedzy w kasie klubu niz on, a i tak dostaje mniej na transfery...od czego to zalezy?? od tego ze werder ma pozyczke do 2014?? czy jak ja splace beda wieksze pieniadze na transfery??

 

2. na poczatku stycznia w zimowym okienku dostalem wiadomosc od prezesa klubu ze sfinalizuje mi transfer jesli znajde jakiegos wartosciowego zawodnika do druzyny(kwote jaka mialem na transfery to 1.300.000 wiec za duzo nie zwojuje) wiec zlozylem oferte hugo almejdzie opiewajaca na 15.000.000 a gdy zaakceptowal kontrakt wyskoczylo ze nie mam funduszy na transfer <wnerw> (kasa klubu 19.000.000) a pod koniec stycznia dostalem taka wiadomosc:

 

http://www.mediafire.com/imageview.php?qui...i3d&thumb=4

 

 

 

Bede wdzieczny za pomoc z odpowiedziami na pytania...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam gram Werderem (rok 2011) i mam dwa pytania moze ktos bedzie zorientowany:

 

1. gram z kumplem ktory gra Bayernem i po kazdym sezonie mam wiecej pieniedzy w kasie klubu niz on, a i tak dostaje mniej na transfery...od czego to zalezy?? od tego ze werder ma pozyczke do 2014?? czy jak ja splace beda wieksze pieniadze na transfery??

 

2. na poczatku stycznia w zimowym okienku dostalem wiadomosc od prezesa klubu ze sfinalizuje mi transfer jesli znajde jakiegos wartosciowego zawodnika do druzyny(kwote jaka mialem na transfery to 1.300.000 wiec za duzo nie zwojuje) wiec zlozylem oferte hugo almejdzie opiewajaca na 15.000.000 a gdy zaakceptowal kontrakt wyskoczylo ze nie mam funduszy na transfer <wnerw> (kasa klubu 19.000.000) a pod koniec stycznia dostalem taka wiadomosc:

 

http://www.mediafire.com/imageview.php?qui...i3d&thumb=4

 

 

 

Bede wdzieczny za pomoc z odpowiedziami na pytania...

 

1. od atrybutow prezesa

2. widocznie almeida nie byl gwiazda wg prezesa. jak by byl przy negocjacjach kontraktowych, na dole pod opinia asysteta by byla notka ze preszes jest dumny ze sprowadzasz gwiazde czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

@ Madmax - tak, to , że masz pożyczkę też ma wpływ na ilość kasy na transfery; ponadto jeśli rozbudowujesz np. bazę, to też Ci łapę na kasę prezes położy, a jeśłi chodzi o Almeidę, zgadzam się z Yau :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...