Jump to content

Yau

Użytkownik
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Yau last won the day on April 27

Yau had the most liked content!

Community Reputation

143 Neutralny

About Yau

 • Rank
  Dobrze rokujący junior
 • Birthday 07/25/1977

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ajerkoniak W praktyce wygląda to mniej więcej tak Przykładowy mecz (sparing z LA Galaxy zagrany głownie młodzikami) Od razu rzuca się w oczy bezpośredniość gry. Tylko 45% posiadania piłki i tylko 288 wykonanych podań przy 503 przeciwnika. Strzały padają z dobrych, czystych pozycji, widać też wyraźnie że nie dbamy o posiadanie piłki. Heatmapa nie jest skoncentrowana w żadnej konkretnej strefie. Piłkę wyprowadzamy z obrony bardzo szybko. Akcje budujemy dopiero na połowie przeciwnika.
 2. obecnie zrezygnowałem z kariery ale zapis mam na etapie przygotowań do kolejnego sezonu, mogę zorganizować sparing żeby zrobić screena. Jakiego przeciwnika sobie życzysz?
 3. Zamysł był taki aby zacząć opisywać karierę. Na zamyśle się skończyło i swoją pierwszą poważną karierę spędziłem na walce z silnikiem gry nowego FMa. W poprzednich wersjach do znudzenia grałem już ciekawymi, aczkolwiek realistycznymi taktykami. Starałem się je bardzo balansować, grać tak "jak się powinno". Zapewne w trakcie gry poczułem się nieco znużony koleją "taką samą karierą" lub obudził się we mnie mały rebeliant i powiedziałem sobie: A dlaczego by nie sprawdzić taktyki, która nie ma racji bytu? Czy FMowy silnik pokaże mi jak dobrze jest zaprogramowany czy może wdzięcznie rozło
 4. Raczej nieosiągalne w świecie gry. Jeśli już miałbym próbować to raczej jako BoR(w). Żadna z ról ustawionym na ekranie taktycznym niżej raczej się nie nada Tomek Miller gra teraz zdecydowanie K10. Co do Roberta to powiedziałbym że jakiś mix DN(A) i KN wynikające z jego atrybutów psychicznych.
 5. Yau

  saragossa or lille

  Dzień dobry. w wersji FM2019 albo 2020 opisywałem tu karierę Watford w której skupiałem się na rozwoju młodych zawodników. Właśnie znudziła mnie wersja 2020 i szukam kariery, która mnie wciągnie, jednocześnie będąc karierą, która również skupia się na tym aspekcie. Czy są chętni do czytania jednej z tych 2 karier, które chodzą mi po głowie? jeśli tak to proszę o rekomendację czy gramy Lille czy Saragossą
 6. Awansowałem do PL z Leeds. W połowie sezonu prowadzę w lidze ze sporą przewagą nad zespołami z miejsc, które łapią się do LM. Po ofercie PSG za jednego z zawodników ten zażądał transferu ponieważ "marzy o LM, a w tym zespole nigdy tego nie osiągnie". Oczywiście nie ma wyboru opcji że obiecuje mu LM już w następnych sezonie. Foch i transfer request. Te rozmowy z piłkarzami to najgorsze co spotkało serię od czasu suwaków.
 7. Yau

  Jonasz

  zjadła go duża ryba?
 8. za darmo https://www.epicgames.com/store/en-US/product/football-manager-2020/home
 9. świetne posty. mam pytanko co to jest discord?
 10. Ibra mógłby grać do 60 roku życia. Właśnie mi wygrał mistrzostwo ?
 11. a jaki jest efekt zmian? Czy średnie posiadanie piłki zwiększyło się? Czy miało to dobry czy zły wpływ na kreowanie akcji ?
 12. Twoi zawodnicy nie będą długo rozgrywać piłki w środku, bo tylko jeden z nich będzie utrzymywał swoją pozycję (w miarę), PD i POP czy WRa bedą sporo biegać. Do tego mają strzelać z każdej pozycji i próbować rajdów z piłką. Do tego masz jeszcze wyższe tempo co raczej nie pomoże w dłuższych utrzymywaniu się przy piłce. W fazie przejścia po odzyskaniu piłki próbują szybkiej kontry co też się wyklucza z długim rozgrywaniem w środku. Bez piłki grasz wysoką linią obrony co skraca pole do gry piłką. Te wszystkie polecenia i role nie dadzą Ci wysokiego posiadania piłki. Drugą sprawą są umiejętnoś
 13. przede wszystkim napisz jak chcesz grac
×
×
 • Create New...