Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest napisane, czyli powinienem brać pod uwagę te umiejętności co są w poradniku? Np. Bramkarz ma Chwytanie/Refleks, a co z innymi umiejętnościami? Nic więcej nie jest mu potrzebne? O P/L ma Odbiór/Wytrzymałość a jakie jeszcze potrzebne mu są umiejętności jeśli chcę żeby był on ofensywnym obrońcom?

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o GK to atrybuty najważniejsze są w jego profilu.

co do O P/L zapewne szybkość, wytrzymałość, siła, może być podania, dośrodkowania.

 

no i może mieć swoje ulubione zagrania, co determinuje jego grę- defensywa bardzo, czy ofensywny styl bardziej.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Miałem koszulki Reprezentacji z Europy i bylo wszystko ok. Teraz znalazłem koszulki "reszty świata" i one nie działają. Confing niby się zgadza. Skina przeładowałem. Nie wiem co jest? Te europejskie działają a reszta nie. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Sorry, mam taki problem. Otóż w niektórych lepszych ligach Europejskich jest możliwość zgłoszenia aż 99 piłkarzy, a w takiej Hiszpanii tylko 25. Chciałem to zmienić, skorzystałem z edytora i odkliknęłem w Spanisch Premiera Division opcje uses squad numbers, ale nic to nie zmieniło. Czy wie może ktoś co powinienem zrobić aby móc w hiszpanii zgłosic aż 99 graczy, albo zrobić operacje odwrotną i ograniczyć liczbe zgłaszanych w innych ligach do 25. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
nie da się. taki jest przepis i koniec kropka.

 

no dobra, skoro wieć nie da rady w samym edytorze, to czy istnieje jakiś program, dodatek czy inne nie wiem co umożliwiające taką operacje. i drugie pytanie, co w taklim razie sie zmienia po odkliknięcuy opcji uses squad numbers?

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie: Jak zgłaszam skład na Ligę Mistrzów (25 zawodników) to jakich zawodników nie muszę zgłaszać, a i tak będą mogli grać?

 

Mi się wydaje, że to ma coś wspólnego z wiekiem, że dopóki zawodnik ma 21 lat i mniej, to nie trzeba go zgłaszać, a i tak będzie mógł grać. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Takie pytanie: Jak zgłaszam skład na Ligę Mistrzów (25 zawodników) to jakich zawodników nie muszę zgłaszać, a i tak będą mogli grać?

 

Mi się wydaje, że to ma coś wspólnego z wiekiem, że dopóki zawodnik ma 21 lat i mniej, to nie trzeba go zgłaszać, a i tak będzie mógł grać. Mam rację?

 

Bodajże tak, podczas mojej kariery kontuzjowanych zawodników zastępowali gracze rezerw (w wieku <21) i mogli grać bez problemu. :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...