Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i to wielki.Posiadam oryginalną wersję gry FM 2007,grałem na niej od marca br.przed tygodniem coś zaczęło mi szwankować i gra ni chciała się wgrać.Postanowiłem odinstalować i ponownie zainstalować grę,ale stacja dysków nie może jej odczytać.Traktuję ją jak pustą płytę.

 

Bardzo proszę o rzetelną i wyczerpującą odpowiedz.Z góry dziękuję!!!!

Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnosnie zakupu zawodnika na prawie bossmana

jak mam to zrobic?

mam sytuacje ze zawodnikowi konczy sie kontrakt za 2 miesiace, a jak chce zlozyc mu oferte to ciagle musze negocjowac z klubem, a chcialbym juz zaklepac sobie tego zawodnika

z tego co rozumiem na prawie bossmana powinienem dostac zawodnika za darmo? i tylko zaoferowac mu jakies wynagrodzenie?

Odnośnik do komentarza
mam pytanie odnosnie zakupu zawodnika na prawie bossmana

jak mam to zrobic?

mam sytuacje ze zawodnikowi konczy sie kontrakt za 2 miesiace, a jak chce zlozyc mu oferte to ciagle musze negocjowac z klubem, a chcialbym juz zaklepac sobie tego zawodnika

z tego co rozumiem na prawie bossmana powinienem dostac zawodnika za darmo? i tylko zaoferowac mu jakies wynagrodzenie?

 

W Wielkiej Brytanii kontrakty możesz oferować na miesiąc przed wygaśnięciem umowy. W Rosji, Ukrainie itp nie ma prawa bosmana

Odnośnik do komentarza
Jak najbardziej oczywiste,co mam zrobić żebym znów mógł zainstalował FM 2007.

 

Mam bardzo rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Niestety nie moją ;)

 

http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2

 

Niestety to mi nie pomogło,bo już mam wymienioną przez nich grę i nadal nie mogę ponownie zainstalować gry.

Kolega podpowiedział mi żebym odinstalował Deamon Tools,czy to pomoże.

A może ktoś ma jakieś inne propozycje zainstalowania poprawnie mojej ukochanej gry jaką jest bez wątpienia Football Manager 2007!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...