Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Na screenach u niektórych osób widziałem iż grając w "okienku" mieli włączony odtwarzacz muzyki, z tym że był on na wierzchu dzięki czemu w pasku u góry obok napisu "Football Manager 2007" widać co za utwór aktualnie rozbrzmiewa. Co to za player jest?

 

 

Sorry jeśli pytanie nie tutaj ale jednak do managera też nawiązuje. :]

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, które zawsze chciałem zadać a jakoś się nie złożyło, tylko prosze nie śmiejcie się: co to jest menedżerska klauzula odejścia? Można ją wybrać przy podpisywaniu kontraktów z piłkarzami. Z góry dzięki.

 

To znaczy, że jeśli dostanie ofertę kontraktu od innego klubu jako manager albo player/manager, to propozycję tę Twój klub musi przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, które zawsze chciałem zadać a jakoś się nie złożyło, tylko prosze nie śmiejcie się: co to jest menedżerska klauzula odejścia? Można ją wybrać przy podpisywaniu kontraktów z piłkarzami. Z góry dzięki.

 

To znaczy, że jeśli dostanie ofertę kontraktu od innego klubu jako manager albo player/manager, to propozycję tę Twój klub musi przyjąć.

 

 

A przypadkiem nie znaczy to, że gdy manager zostanie zwolniony, to piłkarz z taką klauzulą jest także zwalniany na wolny transfer? Nie używałem nigdy tej opcji, ale tak sobie to interpretowałem...

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, które zawsze chciałem zadać a jakoś się nie złożyło, tylko prosze nie śmiejcie się: co to jest menedżerska klauzula odejścia? Można ją wybrać przy podpisywaniu kontraktów z piłkarzami. Z góry dzięki.

 

To znaczy, że jeśli dostanie ofertę kontraktu od innego klubu jako manager albo player/manager, to propozycję tę Twój klub musi przyjąć.

 

 

A przypadkiem nie znaczy to, że gdy manager zostanie zwolniony, to piłkarz z taką klauzulą jest także zwalniany na wolny transfer? Nie używałem nigdy tej opcji, ale tak sobie to interpretowałem...

 

Źle sobie interpretowałeś. Gabe mo recht.

Odnośnik do komentarza
korzystalem z wyszukiwarki na forum, ale odpowiedzi znalezc nie moglem, wiec pisze tutaj :)

 

czy jest jakas mozliwosc, zeby zwiekszyc (a wlasciwie zarzad zwiekszyl) maksymalna liczbe scoutow w klubie ?

 

Cały sztab szkoleniowy zależy w głównej mierze od reputacji klubu. Im większa reputacja, tym więcej pracowników można zatrudniać, a żeby zwiększyć reputację trzeba odnosić sukcesy :)

Odnośnik do komentarza

Etam. Ja w Leeds na początku mogłem zatrudnić 8 trenerów od ogólnego i 3 scoutów, po kilku latach i licznych sukcesach (3x LM, 4x majster Anglii, Puchar Anglii, 2x Puchar Ligi Angielskiej, 3x Tarcza Dobroczynności) nie zwiększył mi się limit. A reputację klubu miałem najwyższą w Europie, ponad 8000 (sprawdzałem w FMM).

Odnośnik do komentarza
Etam. Ja w Leeds na początku mogłem zatrudnić 8 trenerów od ogólnego i 3 scoutów, po kilku latach i licznych sukcesach (3x LM, 4x majster Anglii, Puchar Anglii, 2x Puchar Ligi Angielskiej, 3x Tarcza Dobroczynności) nie zwiększył mi się limit. A reputację klubu miałem najwyższą w Europie, ponad 8000 (sprawdzałem w FMM).

 

 

OK, ale w takim przypadku zazwyczaj zarząd nie blokuje Ci możliwości podpisywania kontraktu z następnymi scoutami - natomiast przy niskiej reputacji tak zazwyczaj jest ;-)

Odnośnik do komentarza
OK, ale w takim przypadku zazwyczaj zarząd nie blokuje Ci możliwości podpisywania kontraktu z następnymi scoutami - natomiast przy niskiej reputacji tak zazwyczaj jest ;-)

Gdy miałem 3 scoutów na wolnym transferze znalazłem 2 bardzo dobrych szperaczy, jednego pozwolili mi zatrudnić, a drugiego już nie.

Więc czasem blokują nawet przy bardzo wysokiej reputacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...