Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam do ludzi, którzy grali jakimiś ogórkami i udało im się wznieść na wyżyny...jak wygląda sprawa ze sztabem szkoleniowym w miarę upływu czasu? Zaczynając w trzeciej lidze jako klub pół-zawodowy zarząd uważał, że wystarczy mi jeden trener do treningu ogólnego (mimo to i tak mogłem zatrudnić 5 max). Po 10 latach udało mi się zrobić z tego wypierdka najlepszy klub w kraju, parę mistrzostw, europejskie puchary, solidny budżet...a zarząd dalej uważa, że wystarczy mi JEDEN trener :|

Niemówiąc już o tym, że przez te 10 lat patałachy nie potrafiły znaleźć ŻADNEGO klubu filialnego tłumacząc to brakiem odpowiednich kandydatów...ktoś może powiedzieć jak to u niego wyglądało? Czy tylko ja mam takie "szczęście"?

Odnośnik do komentarza

Ja czasami zmieniam polecenia, jeśli to robię to zazwyczaj i indywidualne i zespołowe, natomiast formację zmieniam sporadycznie.

Wszystko zależy czego oczekujesz od tych zmian.

Przykładowo jeśli wygrywam jednym golem na ok 15-10 min przed końcem, a rywal gra dobrze wówczas w poleceniach indywidualnych daję skrzydłowym, rozgrywającemu, cofniętemu napastnikowi i bramkarzowi przetrzymywanie piłki. Poleceniami zespołowymi się zbytnio w takich przypadkach nie bawię, bo mogą więcej zepsuć niż dać korzyści. Najwyżej od 85 minuty nakazuję grać na czas i szerokość rozgrywania na maksa.

Natomiast jeśli wynik nie jest po mojej myśli to od 60 minuty daję mentalność zespołu o 2-3 w prawo, szybkość rozgrywania na 3/4 suwaka, skrzydłowym nakazuję grać bardzo ofensywnie i daję im na 4/5 suwaka swobodę, nakazuję grę na odgrywającego (czego normalnie nie stosuję).

Jakoś nie jestem zwolennikiem zmian formacji w trakcie meczu, ale czasem jest to na nas wymuszone (np kontuzja po przeprowadzeniu 3 zmian). Gram taksą 4-4-2 (z DPŚ- strzałka w dół i OPŚ- strzałka w górę i u skrzydłowych strzałki w górę na wysokość OPŚ) i bardzo rzadko decyduję się na zmianę formacji. Jeśli już to na defensywniejszą 4-4-2 (z dwoma DPŚ ustawionymi na PŚ ze strzałkami w dół lub jeszcze defensywniejszy wariant z owymi pivotami na DPŚ). Czasem też stosuję wariant na wzmocnienie środka pola, wówczas gram 4-1-2-2-1 (z 1 DPŚ, 2 pomocnikami bocznymi i 2 OPŚ).

Odnośnik do komentarza

Szczerze próbowałem już róznych opcji ale nie wiem jak dodawac te zdjecia. nie wiem od czego to zależy.

Prbowałem zmieniać linijkę i dalej nic. nawet brałem już zdjęcia tych piłkarzy które działaja w FM

 

<record from="nani" to="graphics/pictures/person/728463/portrait"/>

Przykładowa linijka gdzie nani to nazwa pliku i numer to np id jakiegos pilkarza. Próbowałem i nic sie nie zmienia. najlepsze jest to ze zdjecie naniego ze sportingu nadal pozostaje a nie wiem czemu bo przeciez zmienilem id.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...