Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. awansowalem moja olimpia elblag z 3 ligii do 2 i pojawil mi sie komunikat ze olimpia stala sie w pelni profesjonalna druzyna i ze powinienem jak najszybciej zaoferowac pilkarzom nowe profesjonalne kontrakty (poki co wiekszosc ma amatorskie). i teraz pojawia sie problem i moje pytanie. czy zawodnik z kontraktem amatorskim moze grac w 2 lidzE? czy zeby mogl brac udzial w rozgrywkach musze z nim podpisac nowy profesjonalny kontrakt czy moze zostac przy swoim amatorskim?

Odnośnik do komentarza

ale to jest mocno widoczne? czy przy porfesjonalnym kontrakcie zawodnik o wiele szybciej sie rozwinie? bo naprzyklad mam ze zjawinskim kontrakt jeszcze na 3 lata i place mu kolo 200 euro na tydzien , jest moim najlepszym napastnikiem. a zeby podpisac nowy kontrakt z nim , juz profesjonalny musialbym mu placic okolo 600 euro tygodniowo. i sie zastanawiam czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Większą niż 1024x768. Najlepiej 1280x1024.

 

1152x864 działa wyśmienicie, i jest to rozdzielczość minimalna, na której ładnie gra się w oknie.

 

Nie wiem, czy działa sposób ze -small_screen, ale teoretycznie FM powinien pójść w oknie na 1024x768, tyle że błędy skina bywają wtedy irytujące (zachodzące na siebie panele, niewidoczna część atrybutów)

Odnośnik do komentarza
Większą niż 1024x768. Najlepiej 1280x1024.

 

1152x864 działa wyśmienicie, i jest to rozdzielczość minimalna, na której ładnie gra się w oknie.

 

Nie wiem, czy działa sposób ze -small_screen, ale teoretycznie FM powinien pójść w oknie na 1024x768, tyle że błędy skina bywają wtedy irytujące (zachodzące na siebie panele, niewidoczna część atrybutów)

Pójdzie w 1024x768, ale jak myślę, nikt nie chciałby mieć niewidocznej części atrybutów ;)

Odnośnik do komentarza
Większą niż 1024x768. Najlepiej 1280x1024.

 

1152x864 działa wyśmienicie, i jest to rozdzielczość minimalna, na której ładnie gra się w oknie.

 

Nie wiem, czy działa sposób ze -small_screen, ale teoretycznie FM powinien pójść w oknie na 1024x768, tyle że błędy skina bywają wtedy irytujące (zachodzące na siebie panele, niewidoczna część atrybutów)

Pójdzie w 1024x768, ale jak myślę, nikt nie chciałby mieć niewidocznej części atrybutów ;)

to czy widać atrybuty zależy od skina. Na domyślnym nie widać, ale na skinie Blaxion już widać wszystkie

Odnośnik do komentarza

Witam!!!

Mam takie pytanko do szanownych kolegów.

Z grubsza przeglądałem to forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem wiec postanowiłem napisać wink.gif

A mianowicie:

Kupiłem zawodnika do ligi angielskiej z Chin, oczywiście nie dostał pozwolenia na prace, wiec wypożyczyłem go do klubu filialnego aby dostał unijne obywatelstwo... Po 2 sezonach nadal jest tylko Chińczykiem wink.gif , ale w międzyczasie rozegrał w reprezentacji Chin 15 meczy. (wiec powinien juz bez problemu dostać pozwolenie na grę w Anglii)

JAK WYSTĄPIĆ O PRZYZNANIE POZWOLENIA NA PRACE?? Czy jest jakaś możliwość żeby mógł grac w Anglii???

 

Z góry dziękuję za porady ... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Witam!!!

Mam takie pytanko do szanownych kolegów.

Z grubsza przeglądałem to forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem wiec postanowiłem napisać wink.gif

A mianowicie:

Kupiłem zawodnika do ligi angielskiej z Chin, oczywiście nie dostał pozwolenia na prace, wiec wypożyczyłem go do klubu filialnego aby dostał unijne obywatelstwo... Po 2 sezonach nadal jest tylko Chińczykiem wink.gif , ale w międzyczasie rozegrał w reprezentacji Chin 15 meczy. (wiec powinien juz bez problemu dostać pozwolenie na grę w Anglii)

JAK WYSTĄPIĆ O PRZYZNANIE POZWOLENIA NA PRACE?? Czy jest jakaś możliwość żeby mógł grac w Anglii???

 

Z góry dziękuję za porady ... wink.gif

To, że rozegrał 15 meczy w reprezentacji o niczym nie świadczy. Azjaci rozgrywają takich spotkań o wiele więcej niż europejskie reprezentacje. Musi rozegrać co najmniej 75% spotkań reprezentacji. Przykładowo - rekordzista pod względem występów w reprezentacji Chin Li Ming przez 8 lat zagrał w 141 występach, czyli średnio ok. 18 meczy w roku, przez 2 lata zagrał 36 spotkań (średnio), więc 15 gier Twojego zawodnika to jest za mało. A co do terminu dostania obywatelstwa UE to zdaje się w Belgii jest najkrótszy czas - 3 lata. Więc ni tak, ni siak nie łapie się na pozwolenie.

Odnośnik do komentarza

Strasznie n00bowskie pytanie, ale muszę je zadać... Jeżeli gram reprezentacją, i otrzymuję ofertę od klubu, zaakceptuję ją... automatycznie następuje rezygnacja z prowadzenia reprezentacji? Wiem, że gdy prowadzę klub i zatrudniam się jako selekcjoner drużyny narodowej to wszystko jest okej, mogę prowadzić obie drużyny naraz, ale czy to działa także w drugą stronę? Chciałbym objąć kontrolę nad klubem, ale w tym samym momencie nie chciałbym zostawić reprezentacji Białorusi, z której zrobiłem prawdziwą potęgę...

Odnośnik do komentarza
Większą niż 1024x768. Najlepiej 1280x1024.

 

Nie wiem, czy działa sposób ze -small_screen, ale teoretycznie FM powinien pójść w oknie na 1024x768, tyle że błędy skina bywają wtedy irytujące (zachodzące na siebie panele, niewidoczna część atrybutów)

 

Witam

 

u mnie działa 1024x768 + "small window" i jest ok.

 

Czasem się zdarza, że po dodaniu notatek nt. zawodnika ostatnia pozycja z menu Historia jest trochę obcięta.

Problem ten dotyczy także np. "podsumowania roku" w pozycji "news" czy też dłuższych opisów z dolnego okienka domyślnego skina - jeśli np. piłkarz ma dużo to powiedzenia na temat przyszłości, czegoś się obawia i wtedy dolne pół linjki tekstu nie mieści się.

IMHO nie jest to jednak uciążliwe. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...