Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gabe napisał:

 

Gdzieś @wwosik wyjaśniał, ogólnie to popisał się refleksem i po upadku (nie pamiętam szczegółów) starego forum, szybko kupił nową domenę (forumcm.net) i postawił oficjalnego kontynuatora. No a założyciela się przecież nie wywala.

False. Domenę kupił i chyba do dziś opłaca sam Wojtek.

31 minut temu, Vami napisał:

Brydża się naucz od Qcza.

Brudas i brydż? Żarty ;)

4 minuty temu, SZk napisał:

Np tym jak pokazal Madzi adminownie zeby spojrzala obiektywnie i ocenila, kto w ktora strone ciagnie. :D

He? Coś Ci pejsy pamięć zasłoniły. Nic takiego nie robiłem.

A skriny mam, kiszą się na kompie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
W sumie [mention=158]Brudinho[/mention]od września będę potrzebował niani. Posiedzisz z młoda kilka godzin dziennie, to od razu Ci przejdą głupoty i ochota na marudzenie
Proszę Cię uwielbiam dzieci. One mnie xd Więc jeżeli masz po dwa komplety każdej zabawki żeby nie było bójek to w to wchodzę :keke:
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, szramek said:

Ja pamiętam jak zarzucilem Iconowi hipokryzje podczas MŚ 2006. Uważał że Niemcy to farbowane lisy, ale totalny miks kulturowy w kadrze Australii mu nie przeszkadzał. Skończyło się oczywiście ofertą bana więc szybko się z dyskusji wycofalem XD 

a to nie było przypadkiem Niemcy źli multi kulti, a dobrzy Nigeria, bo wszyscy czarni? OIDP @Ingenting poruszył temat, że w Nigerii jest wiele plemion bardzo różnych kulturowo (i genetycznie to na pewno większy mix niż Niemcy), no i duży podział islamska północ/chrześcijańskie południe, ale nacjololo Icona to nie przekonało

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, schizzm napisał:

To w końcu @Fenomen współpracował z SB, wróć... władza Iconowska czy nie, bo tu sprzeczne informacje się przewijają. Może jakaś forumowa lustracja? ;)

 

Jak mi się podoba, że nasza forumowa historia to takie małe odzwierciedlenie najnowszej/ostatniej historii kraju :)

 

Jestem za, ale trzeba jeszcze ukarać byłych współpracowników. Proponuję obowiązkowy dopisek "TW" w podpisie, do tego zakaz obejmowania stanowisk publicznych (w MT) i automatyczne przydzielenie domku bez lodówki w przypadku chęci uczestnictwa w zlocie.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

Fenomen miał różne momenty, ale chyba w odpowiednim momencie porzucił tramwaj iconizm na stacji niepodległość ;) 

 

Wydaje mi się, że Fenomen po prostu tak jak z żartami, był takim Internet Explorerem i zwyczajnie nie nadążał za aktualnymi trendami ;)

Co innego ten drugi oportunista.

35 minut temu, kolek23 napisał:

 

Myślałem, że dosyć dobrze pamiętam historię forum od 2006 roku, ale kto to jest grepio niwuja nie ogarniam. 

Grepio to takie ciche alter ego Amicusa/Dr Diksa(?)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...