Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Feanor napisał:

 

Mam legalnego subskrypcyjnego, więc chyba nie będzie problemu z odinstalowaniem i reinstalowaniem. Właśnie naprawianie z panelu robiłem i mieliło mi dwie godziny, po czym uśpiłem komputer :) jeszcze dziś spróbuję, bo tam dwie opcje naprawy były. 

 

Lepiej spisz wcześniej ten klucz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Podejście drugie w RimWorld do przywrócenia Shithole.

 

Startujące postaci to Spock (jak zwykle), Addie (tym razem wczytał się preset, zatem pani snajper, socjalny motylek wraca do gry) i elf Faegion, będący łowcą. Addie dodałem klasę sharpshootera.

Obszar górzysty, ale z rzeką, zatem nawet tu ładnie. Klimat umiarkowany, cztery pory roku, okres upraw 40 na 60 dni. Koloniści wybrali przytulny zakątek i szybko jedną z napotkanych struktur przerobili na magazyn, a drugą na prowizoryczne sypialnie. Spock to niezły budowniczy, więc poszło raz dwa.

Po tygodniu zaczęli solidnie kopać w górze, aby przygotować tym razem zadbaną i łatwą do obrony bazę. Spock opracował technologię młynów wodnych, zatem niedługo miała powstać elektrownia. Aczkolwiek to zajęło czas do jesieni, zatem lato i heat wave przetrwali z trudem. Addie doznała udaru i dwa dni musiała leżeć bezczynnie.

 

W między czasie rozbił się u nas transport pod i uratowany został Eryl, niezły górnik... i tyle. Jego zadania to noszenie rzeczy, kopanie i sprzątanie.

Z eventów negatywnych zaatakował nas wściekły aerofleet i raz Spock popadł w apatię.

 

Ah no i Randy to chory psychol:

Spoiler

rWa2ZVs.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Wszystko najlepszego @krzysfiol

 

19 minut temu, kolek23 napisał:

@krzysfiol Najlepszego :)

 

Wspominamy jakąś historyjkę związaną z uż. @krzysfiol ?

 

Ja mogę się podzielić, że bardzo długi okres czasu jego nick czytałem jako "Krzyś-o-fil", co w związku z jego zawodem jest dosyć niefortunnym przejęzyczeniem :kekeke: 

Właśnie sprawiłeś, że chyba pierwszy raz poprawnie przeczytałem ten nick :keke: 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...