Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, beeres napisał:

 

Moze poproś Chelsea, aby Ciebie zabrali ze sobą?

 

6 minut temu, me_who napisał:

@lad nie mamy emoty SZANUJĘ wiec dałem tylko serduszko za tego busa.

To i tak komfort jeśli chodzi o moje wyjazdy na Everton. Najgorszy był ten do Wiednia, latem w upale zrobiłem trasę Rewal -> Szczecin -> Katowice -> Wiedeń i z powrotem w 3 dni bez noclegu :D 

 

Wtedy Roberto Martinez był nadzieją na lepsze jutro. Pełnia włosów na głowie, iberyjski szyk i swag, brązowe buty i uśmiech od ucha do ucha :( 

He came from sunny Spain to make us great again :( 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, me_who napisał:

W NeuroVoider o którym tu pisałem jest dosko muza, jako ze się nie znam, wiec skopiuje z netu, ze określa się ja darksynth. I autor to Dan Terminus i album The Wrath of Code.

Nie takie nowe i może znasz, a jak nie to imo warto.

Nie znam, ale fajne. :) A co do gatunku to ten sam, tylko inny odcień. ;) Ludzie różnie to nazywają.

Odnośnik do komentarza

To już koniec afery lustracyjnej czy ktoś wreszcie wyniesie jakieś konkretne teczki z archiwum? Swoją drogą, o okolicznościach początków przejmowania władzy nad forum przez Mr. I kiedyś napiszę książkę, a na koniec zrobimy ekranizację. Będę bogaaaaatyyyyy!

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...