Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hajd napisał:

Nie widziałem Icona na zywo, rzeczywiscie taki z niego wojownik?

Bardziej Butterbean niz Pudzian, aczkolwiek jak wycial qvista na boisku po tym, jak ten w niego przypadkowo w walce o pilke wjechal, to mowcie mu minister Szyszko.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kamtek napisał:

I tak się skończyła nasza szorstka przyjaźń

Na szczescie wystarczylo posmarowac i jakos potem poszlo.

1 minutę temu, Kamtek napisał:

Marzyło Ci się, co?

Zwlaszcza po rekomendacjach tych, ktorzy wyciete z nicka "il Zie" zastepowali sylaba "szo".

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SZk napisał:

Ja z rozrzewnieniem wspominam czasy po samorozwiazaniu sie MT, kiedy to do nowego MT Icon zaprosil wszystkich oprocz mnie i do dzis zywie gleboki szacunek do tych, ktorzy w obliczu tego faktu nie weszli w sklad tego tworu. 

 

Dziękuję. :D 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Ja z rozrzewnieniem wspominam czasy po samorozwiazaniu sie MT, kiedy to do nowego MT Icon zaprosil wszystkich oprocz mnie i do dzis zywie gleboki szacunek do tych, ktorzy w obliczu tego faktu nie weszli w sklad tego tworu. 

 

A potem to juz klasyka, moderacyjny przeglad postow, nocna zmiana regulaminu. ;)

 

Wydaje mi się, że zrezygnowałem w proteście tuż przed tym „samorozwiązaniem” :) ale to było tak dawno, że nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

 

Wydaje mi się, że zrezygnowałem w proteście tuż przed tym „samorozwiązaniem” :) ale to było tak dawno, że nie pamiętam :)

 

OIDP to samorozwiązanie nastąpiło, kiedy w MT było pięć osób: Icon, ja, SZk, jasonx i Fenomen. :-k 

Odnośnik do komentarza

Uuuu, teraz to każdy nienawidził Icona, ale jak ja miałem bana na Marynię, bo odmówiłem przeproszenia go za "oskarżenie go" o zamknięcie tematu CCM i obrzucenie ludzi z ówczesnej reakcji gównem bez możliwości obrony przez nas, to niejeden się cieszył, że Dapsz i ja zostaliśmy tak potraktowani. Niejednego z obecnie heheszkujących z niego nicków pamiętam jako uczestnika tamtych heheszek. Czasy się zmieniają, a pan zawsze jest w komisjach :keke: 

Also podwójne standardy motzno, jak heheszkujecie z troglodyty Icona grożącego wpierdolem na zlocie (i słusznie), ale inni troglodyci grożący wpierdolem gdzie indziej już są spoko.

 

Jam niósł płomień sprzeciwu wobec Icona przez lata, później podniosłem skuteczne larum przeciw innemu rakowi tego forum, teraz mogę niczym Kornel Morawiecki z czystym sumieniem mówić, kto tu zawsze był w komisjach. ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Uuuu, teraz to każdy nienawidził Icona, ale jak ja miałem bana na Marynię, bo odmówiłem przeproszenia go za zamknięcie tematu CCM i obrzucenie ludzi z ówczesnej reakcji gównem bez możliwości obrony przez nas, to niejeden się cieszył, że Dapsz i ja zostaliśmy tak potraktowani. Niejednego z obecnie heheszkujących z niego nicków pamiętam jako uczestnika tamtych heheszek. Czasy się zmieniają, a pan zawsze jest w komisjach :keke: 

Also podwójne standardy motzno, jak heheszkujecie z troglodyty Icona grożącego wpierdolem na zlocie (i słusznie), ale inni troglodyci grożący wpierdolem gdzie indziej już są spoko.

 

Jam niósł płomień sprzeciwu wobec Icona przez lata, później podniosłem skuteczne larum przeciw innemu rakowi tego forum, teraz mogę niczym Kornel Morawiecki z czystym sumieniem mówić, kto tu zawsze był w komisjach. ;) 

No wiesz, brak sympatii do Icona to jedno, ale nastawienie ludzi do Ciebie to drugie ;)

  • Lubię! 3
  • Haha 5
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...