Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przed snem odpaliłem sobie RimWorld i próbuję odbudować Shithole w nowej grze:

 

Spock (nie generuje dużo punktów bogactwa, a stworzyłem w sumie nawet realnego Vulcana, zatem używam go), Clyde (kucharz, priomaniak, pesymista) i Jin (nie umie niczego wybitnie, ale jest twardzielem i ciężko pracującym typem potrzebującym niewiele snu). Ta trójka trafiła w góry i szybko wybrała miejsce, gdzie zacznie tworzyć swój nowy dom.

Po paru dniach wkopani w górę odparli atak jednego nagiego gagatka, zatem szło jak zawsze.

 

Aż kopiący tego dnia Jin przeżył najgorszy dzień w swoim życiu. Od rana Cylde szalał, narzekając na brak wygód i ogólnie zapowiadając ich rychłą zagładę. Doszło do tego, że zaczął podpalać drewniane budynki, które były może i konstrukcjami  tymczasowymi, ale jednak potrzebnymi jeszcze. Spock zatem za nim biegał i gasił wszystko co ten psychol podpalił.

Wróćmy do Jina, który w towarzystwie swojego Huskyego, z którym szybko nawiązał więź, kopał i kopał. Celem było w końcu przygotowanie kuchni. Aż nagle jedna ze ścian odsłoniła całą jaskinię. Zamieszkaną przez wielkie robale, z trzema gniazdami. Momentalnie miał to zabudować, ale te chyba go zauważyły bo rzuciły się na niego. Jin rzucił się sprintem do wyjścia, ale w tej chwili Clyde uznał, że fajnie by było podpalić drewniane drzwi do jaskini. Zatem zablokował wejście i zaczął podpalać drzwi (dwie pary dla bezpieczeństwa). Czynność ta nie zajmuje wiele czasu, ale gdy za tobą biegną 4 mega spidery i larwy raczej nie masz czasu czekać, aż szajbus schowa zapalniczkę i da przejść.

Spock zaczął okładać Clyde chcąc go obezwładnić, ale to Clyde był lepszym wojownikiem. I miał nóż. Mimo melee na poziomie 8 załatwił Spocka dwoma strzałami. W tym czasie do Jina dopadły robale i go rozszarpały. Niewiele później zrobiły to samo z Clydem. Man in black okazał się być kompletnym drewnem jeśli chodzi o walkę, więc odpuściłem sobie nawet próbę uratowania kogoś.

 

Shithole 2 - próba nr 1 - epic fail. A mogłem pograć w kulki oglądając jakiś film :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, krzysfiol said:

Ja rozumiem pałowanie się nad zawodnikiem, ale nie bycie faszystą :D 

 

Zazwyczaj idzie jedno z drugim. Znałem gościa, który był psychofanem Kawhi'a. Na takim poziomie, że jak mu się odmawiało bycia ze best playerem w lidze, w lidze, w której Curry składał prawdopodobnie jeden najlepszych ofensywnych sezonów All-Time, to wpadał w totalną furię :) Musieliśmy powywalać go z group chatów po tym, jak Kawhi przestał grać w SAS, bo codziennie pisał jakieś obelgi pod adresem Pop'a :) 

2 minutes ago, z0nk said:

Shithole 2 - próba nr 1 - epic fail. A mogłem pograć w kulki oglądając jakiś film :roll: 

 

No przynajmniej szybko poszło i mogłeś włączyć normalną grę :keke: 

Odnośnik do komentarza

Pytanie do ziomków od Revoluta. Chcę sobie doładować funty na Revoluta żeby nim opłacić bilety na StubHubie. Jak przechodzę do transakcji to wyświetla mi się komunikat "Aby uniknąć opłat bankowych doładuj w PLN". Mam podpiętą kartę z mBanku więc myślałem, że opłat żadnych nie będzie bo nie robię tego przelewem - to jak to w końcu jest?

 

Czy mam się nie martwić i doładować sobie PLNy i on mi to przewalutuje elegancko przy opłacie?

Odnośnik do komentarza

Z tego bana wyciagneliscie wnioski nie znając całego kontekstu ;)

 

To grupa licząca blisko 2k osób, a większość postów to te mojego autorstwa. No i trochę się zanotowałem, jak przy każdym o Denver jest tylko hurr durr ciagle Jokic na grupie, a o Thunder i innych nikomu się specjalnie pisać nie chce. 

 

Na e-NBA na pewno nie jest najbardziej wyrazistym z „jokiciowcow” i krucjatę to tam prędzej LBS prowadzi ;) 

 

No a Jokic po prostu przywrócił mi radość z oglądania koszykówki, bo miałem trochę przerwy od NBA swego czasu, a tak ta liga znów jest dla mnie piękna i chce mi się mecze oglądać, wiec jakoś emocjonalnie do trgo podchodzę :)  

A i ten zbanowany gość szybko wrocil, bo napisałem innym adminom, ze jeśli przegiąłem to niech go odbanuja. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucas07 napisał:

Z tego bana wyciagneliscie wnioski nie znając całego kontekstu ;)

 

To grupa licząca blisko 2k osób, a większość postów to te mojego autorstwa. No i trochę się zanotowałem, jak przy każdym o Denver jest tylko hurr durr ciagle Jokic na grupie, a o Thunder i innych nikomu się specjalnie pisać nie chce. 

 

Na e-NBA na pewno nie jest najbardziej wyrazistym z „jokiciowcow” i krucjatę to tam prędzej LBS prowadzi ;) 

 

No a Jokic po prostu przywrócił mi radość z oglądania koszykówki, bo miałem trochę przerwy od NBA swego czasu, a tak ta liga znów jest dla mnie piękna i chce mi się mecze oglądać, wiec jakoś emocjonalnie do trgo podchodzę :)  

A i ten zbanowany gość szybko wrocil, bo napisałem innym adminom, ze jeśli przegiąłem to niech go odbanuja. 

Lol, czyli nie dość, że zareagowałeś emocjonalnie i usunąłeś niesłusznie typa z grupy za to, że ma inny pogląd od Ciebie, to jeszcze nie masz żadnego autorytetu pośród pozostałych adminów? Najs :keke: Icon to chociaż wszystkich za mordy trzymał , a Ty tylko tupiesz nóżkami i rzucasz zabawkami :kekeke: 

  • Lubię! 3
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Reap, złe to zrozumiałeś. Jakbym nie napisał, ze „mogą” go przywrócić to nadal byłby szary :P 

Teraz, kolek23 napisał:

 

No bez jaj :D LBS jest dużo bardziej zdystansowany, najczęściej po Twoich postach tonuje nastrój :D

Hmm mam wrażenie, ze zarówno przy dyskusjach w BeGM, jak i innych to posty LBS są odbierane jako bardziej emocjonalne. Zreszta on często się z tego tłumaczy, nawet jakaś konfe fanów Denver z tego względu zakładał. No ale nie wiem jak to wyglada z boku. 

Odnośnik do komentarza

Plus chyba już kończąc ten temat grupkowy to na tej mojej o koszykówce jak na takie środowisko praktycznie i tak się nie banuje. Są grupy pochodzę z podobnego „środowiska” internetowego (JBWA i okoliczne), gdzie prywatnie nie można zablokować administratora (mimo ze w moderowaniu to nie przeszkadza) lub jeśli gdzieś zbanujesz jednego z adminów grupy X to wylatujesz z 30 grup, na których on ma admina :keke:

 

Moze i lekko przereagowalem (co tam zaraz zaznaczylem), ale do Icona mi daleko 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...