Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Lucas07 tak sobie smieszkuje trochę, no i dlaczego miałbym nie oznaczać? ;)

 

Co do samej sytuacji, zaskoczyło mnie, że dałeś się tak urobić, bo jednak pracujesz z SM, a się błyskawicznie zagotowales - grzech podstawowy ;)

 

A jeśli chodzi o sam content - no trochę maja racji, że spamujesz do bólu Nuggets, rozumiem też trochę Twoja argumentację, ale jeśli chcesz rozruszac towarzystwo to przecież sam możesz rzucić jakikolwiek inny temat do dyskusji, pomijając Nuggets i Jokicia - jest tego przecież multum, a zrobisz jakąś przeciwwage, nawet jeśli dyskusja się nie rozkreci. Z drugiej strony takie fale w tej grupie to chyba norma? Pamiętam, że wcześniej było wszędzie tylko Knicks, teraz tylko Nuggets ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

No przynajmniej szybko poszło i mogłeś włączyć normalną grę :keke: 

Obraziłem się na gry i poszedłem czytać książkę :keke:

 

Edyta mówi, że 888 to taki grubszy szatan nie? Piękna reputacja zatem mi się uzbierała

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Tak Tobie się wydaje, co nie zmienia faktu, że koleś robił co chciał przez jakieś 5 lat na tym forum :roll: Może i mu się stawiałeś, ale dla szarych użytkowników jak ja, to nic nie zmieniało.

Tak Tobie sie wydaje. Warto rozrozniac fakty od opinii.

1 minutę temu, Kamtek napisał:

Fakt. Ja Cię trzymałem, a on Cię lał.

Napisz jeszcze, za co trzymales!

Odnośnik do komentarza
Teraz, SZk napisał:

Tak Tobie sie wydaje. Warto rozrozniac fakty od opinii.

No to spójrz na fakt powyżej od Hajda. Ja też dostałem bana ze 2 razy i mam gdzieś nawet skriny czy nawet PW, gdzie Icon mówi, że mnie odbanuje jak go publicznie przeproszę.

Ale spoko, czułem Twoje wsparcie w MT będąc zbanowanym, to najważniejsze :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

No to spójrz na fakt powyżej od Hajda. Ja też dostałem bana ze 2 razy i mam gdzieś nawet skriny czy nawet PW, gdzie Icon mówi, że mnie odbanuje jak go publicznie przeproszę.

Ale spoko, czułem Twoje wsparcie w MT będąc zbanowanym, to najważniejsze :)

 

Hihi, ja też te screeny widziałem :D. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja z rozrzewnieniem wspominam czasy po samorozwiazaniu sie MT, kiedy to do nowego MT Icon zaprosil wszystkich oprocz mnie i do dzis zywie gleboki szacunek do tych, ktorzy w obliczu tego faktu nie weszli w sklad tego tworu. 

 

A potem to juz klasyka, moderacyjny przeglad postow, nocna zmiana regulaminu. ;)

Odnośnik do komentarza

Poza tym, najlepsze rzeczy pewnie wzorem 1989 roku zostały posprzątane przez forumowego Kiszczaka i schowane głęboko w szafie. Ujrzą światło dzienne, gdy zajdzie taka potrzeba. 

 

PS. Jak coś, TW Wieśniak to ja.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Ja z rozrzewnieniem wspominam czasy po samorozwiazaniu sie MT, kiedy to do nowego MT Icon zaprosil wszystkich oprocz mnie i do dzis zywie gleboki szacunek do tych, ktorzy w obliczu tego faktu nie weszli w sklad tego tworu. 

I tak się skończyła nasza szorstka przyjaźń :(

Godzinę temu, Brudinho napisał:

Pytanie do Wrocławskiego towarzystwa @T-m @Kamtek @Fenomen @Scorpio @jasonx znacie lub wiecie gdzie szukać jakichś wydarzeń/warsztatów/zajęć we Wrocławiu. Potrzebuje czymś zająć łeb.

Przyjdź pokopać u mnie w Serie C w piłkę. Aż jeden trening w tygodniu plus niedzielny mecz. Tak Ci skopią pęciny, że przez 3 dni z bólu nie przyjdzie Ci do głowy, by szukać sobie zajęcia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...