Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, krzysfiol napisał:

No najgorsza trójca to: jasonx, Dix i vend 

 

 

Woooot? Czemu Dix? Ej, ja czasami też broniłem Icona, zwłaszcza, jak zdarzało mu się myśleć :-k W sumie, to nie jakoś strasznie często, ale zdarzało się :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

 

Woooot? Czemu Dix? Ej, ja czasami też broniłem Icona, zwłaszcza, jak zdarzało mu się myśleć :-k W sumie, to nie jakoś strasznie często, ale zdarzało się :)

Liczysz na to, że podczas lustracji Twoje dobrowolne przyznanie się zostanie wzięte jako okoliczność łagodzącą? :keke:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Kinas said:

a to nie było przypadkiem Niemcy źli multi kulti, a dobrzy Nigeria, bo wszyscy czarni? OIDP @Ingenting poruszył temat, że w Nigerii jest wiele plemion bardzo różnych kulturowo (i genetycznie to na pewno większy mix niż Niemcy), no i duży podział islamska północ/chrześcijańskie południe, ale nacjololo Icona to nie przekonało

Możliwe, ale z Australią też była spina :D

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, lad napisał:

Jebany Rupert Murdoch i jego Sky Sports. Myślałem, że już wszystko ustalone i Everton - Chelsea w sobotę o 16, a tu jeb zmiana - niedziela 17:30. Muszę wracać do domu z Londynu, kurwa jego mać xd

 

4 stówy w plecy.

 

Pisz do chuja: bicz better hef maj manyj!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Jebany Rupert Murdoch i jego Sky Sports. Myślałem, że już wszystko ustalone i Everton - Chelsea w sobotę o 16, a tu jeb zmiana - niedziela 17:30. Muszę wracać do domu z Londynu, kurwa jego mać xd

 

4 stówy w plecy.

 

Marco Silva odetchnął z ulgą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, T-m napisał:

 

 

Woooot? Czemu Dix? Ej, ja czasami też broniłem Icona, zwłaszcza, jak zdarzało mu się myśleć :-k W sumie, to nie jakoś strasznie często, ale zdarzało się :)

Dix byl spoko, tylko ze byl swiatopogladowa konserwa. Moze dlatego znajdywali czesto wspolny jezyk z Iconem.

A grepio to faktycznie byl rowny gosc. Oprocz zlotu pamietam, ze kiedys przyjechal na jakas konferencje do Wroca i nawet zrobilismy mini zlot wroclawskiej sceny :-k pamietam, ze bylem wtedy ja, Guli, jason i chyba ktos jeszcze :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...