Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Pushek_ said:

A no czytam. Ale nie piszę tam nic. Swoją drogą to tam czasami ładna patologia jest ;) 

 

A pewnie. Modzi - idioci, część użytkowników to gimbaza, większość przekonana o własnej nieomylności i ogólnie czasami to czytam tylko po to, żeby się pośmiać z tych wszystkich tez typu "OKC powinni wytrejdować Westbrooka, bo Schroder moze przejąć większość workloadu" :lol: 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

 

Sprawdziłem. Było siedmiu adminów, czterech (poza mną, Tobą i Gabem) głosowało za tym „samorozwiązaniem” które było w istocie usunięciem Ciebie z MT (i przy okazji pogwałceniem NR, naszej ówczesnej „konstytucji”). 

Za głosowali: Icon, Feno, jasonx i...?

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Reaper said:

@Brudinho a dołącz do jakiejś nietypowej grupy - kilka pomysłów po znajomych: Toastmasters (taka organizacja, która pracuje nad przemowami publicznymi, ale jakoś to tak rozrosło, że oni się non stop spotykają i lubią), grupy aktorstwa improwizacyjnego (@SZk się w to bawi/ł), dołącz do jakiejś nietypowej ekipy sportowej (rugby czy coś), zacznij chodzić na ściankę z @Fenomen, czy nawet te treningi z @Kamtek, jeśli mówił na serio. Nawet lepsze takie opcje fizyczne, bo im bardziej zmęczony, tym mniej będziesz sobie mózg zamęczał głupotami.

 

@Brudinho polecam Football Amerykański :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

@Brudinho a dołącz do jakiejś nietypowej grupy - kilka pomysłów po znajomych: Toastmasters (taka organizacja, która pracuje nad przemowami publicznymi, ale jakoś to tak rozrosło, że oni się non stop spotykają i lubią), grupy aktorstwa improwizacyjnego (@SZk się w to bawi/ł), dołącz do jakiejś nietypowej ekipy sportowej (rugby czy coś), zacznij chodzić na ściankę z @Fenomen, czy nawet te treningi z @Kamtek, jeśli mówił na serio. Nawet lepsze takie opcje fizyczne, bo im bardziej zmęczony, tym mniej będziesz sobie mózg zamęczał głupotami.

albo nie wiem, ić pobiegać czy coś

:keke:

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Man_iac napisał:

to jeszcze nie powód, żeby sobie dawać jakiś monopol.

Ale ja sobie przecież nigdzie monopolu nie daję. Wytknięcie Piotrowiczowi, że krytykuje komunę, a sam w niej był, nie oznacza, że automatycznie wytykający uważa siebie za jedynego sprawiedliwego ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Reaper napisał:

Ja to idę kontynuować swoją nierówną walkę z CS-em, w którego po raz kolejny uczę się grać :roll: 

A tak a propo tego, to miałem właśnie serię 6 zwycięstw z rzędu, które pozwoliły mi rangą wrócić do, uwaga, silver VI :roll: pomimo tego, że w tych meczach grałem żałośnie. Za to wczoraj zagrałem jedną mapkę, w której byłem kocurem, lider w ekipie, skończyłem mecz chyba z 29 zabójstwami i 5 MVP. No ale oczywiście ten mecz wjebaliśmy :D I to na dodatek po wygraniu w Terro na Inferno 11-4, a przegraliśmy ostatecznie 14-16 :| Od kiedy Inferno stało się mapą terro :/ 

Odnośnik do komentarza
Just now, Pushek_ said:

@kolek23 Swoją drogą jak się zapatrujesz na Orlando Magic? W dziwnym położeniu są i nie wiem jakby to rozegrać. 

 

No i taaa to 'moja' drużyna w NBA. (T-Mac!) 

 

Managment - od kiedy zatrudnili Weltmann'a z Hammondem wydaje się, że jest lepiej. Nie robią idiotycznych ruchów. Gamble z Fultzem imo mistrzowski, low-risk, high-reward. Więcej będzie można powiedzieć po kolejnym off-season.

 

Roster - Na pewno są nadal daleko od bycia poważnym graczem. Nie mają praktycznie graczy mogących być starterami w NBA. PG - nic. SG - imo nieźli sixth-mani, ale Ross odejdzie po tym sezonie za darmo (trzeba było go obrócić za 2nd roundery, ale można po części zrozumieć chęć pojawienia się w Playoffs), a Fournier jest przepłacony, ale chociaż ma stały kontrakt na kolejne dwa lata i będzie co raz mniejszym obciążeniem Salary. SF-nic. Frontcourt wygląda lepiej, ale granie Gordonem na 3 to nieporozumienie, imho jest pierwszy do wytrejdowania, tylko dzięki jego schodzącemu kontraktowi powinien być wart coraz więcej. Isaac - trzeba go rozwijać.. ale na razie ma tylko króciutkie momenty w ataku, za to pokazuje masę potencjału w obronie. Kluczem będzie rozwój rzutu za 3 i umiejętności na piłce. C - Bamba ma zajebiste warunki, ale jest "two years away from being two years away" ;) powinien z Issaciem stworzyć mega duet w obronie, ale raczej nie w tym sezonie i nie w kolejnym. Vucević rozwinął się znakomicie, ale albo go stracą, albo przepłacą. IMHO patrząc na timeline rozwoju Bamby powinni rzucić w niego kasą na 2-3 lata i przehandlować, gdy (jeśli?) Bamba będzie w stanie startować. Jedyni gracze na poziomie S5 NBA to Vucević i może Gordon, ale to zależnie od systemu.

 

Księgi są raczej czyste, oprócz Mozgowa nie ma okropnych kontraktów, a od 20/21 podpisani na 100% są tylko Gordon i Fournier, więc można działać, tylko talent jest bardzo średni. Muszą trafić z wyborami w dwóch najbliższych draftach, liczyć na dalszy rozwój Bamby z Isaaciem, to może coś fajnego się urodzi w okolicach 2020/2021. Chyba, że Fultz wybuchnie i pokaże grę z czasów NCAA.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Mnie najbardziej śmieszy to, że w pewnym momencie [mention=102]jasonx[/mention], [mention=2]Fenomen[/mention] i Icon bardzo chcieli zbanować "najgorszych trolli na forum", czyli mnie, [mention=95]Ingenting[/mention], [mention=239]meyde[/mention] i [mention=30]Kinas[/mention]. I rycerz [mention=121]SZk[/mention] bronił mnie tym, że jestem porządnym katolikiem i ministrantem
Dziękuję za uznanie.
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ingenting napisał:
1 minutę temu, krzysfiol napisał:
Mnie najbardziej śmieszy to, że w pewnym momencie [mention=102]jasonx[/mention], [mention=2]Fenomen[/mention] i Icon bardzo chcieli zbanować "najgorszych trolli na forum", czyli mnie, [mention=95]Ingenting[/mention], [mention=239]meyde[/mention] i [mention=30]Kinas[/mention]. I rycerz [mention=121]SZk[/mention] bronił mnie tym, że jestem porządnym katolikiem i ministrantem

Dziękuję za uznanie.

 

Ciebie i meyde @SZk bronił tym, że mądrze piszecie o muzyce :D 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...