Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lad napisał:

O właśnie, zawsze miałem o to zapytać. Jak to się właściwie stało, że Icon przejął tu władzę?

 

Gdzieś @wwosik wyjaśniał, ogólnie to popisał się refleksem i po upadku (nie pamiętam szczegółów) starego forum, szybko kupił nową domenę (forumcm.net) i postawił oficjalnego kontynuatora. No a założyciela się przecież nie wywala.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gacek napisał:

Uuuu, teraz to każdy nienawidził Icona, ale jak ja miałem bana na Marynię, bo odmówiłem przeproszenia go za "oskarżenie go" o zamknięcie tematu CCM i obrzucenie ludzi z ówczesnej reakcji gównem bez możliwości obrony przez nas, to niejeden się cieszył, że Dapsz i ja zostaliśmy tak potraktowani. Niejednego z obecnie heheszkujących z niego nicków pamiętam jako uczestnika tamtych heheszek. Czasy się zmieniają, a pan zawsze jest w komisjach :keke: 

Also podwójne standardy motzno, jak heheszkujecie z troglodyty Icona grożącego wpierdolem na zlocie (i słusznie), ale inni troglodyci grożący wpierdolem gdzie indziej już są spoko.

 

Jam niósł płomień sprzeciwu wobec Icona przez lata, później podniosłem skuteczne larum przeciw innemu rakowi tego forum, teraz mogę niczym Kornel Morawiecki z czystym sumieniem mówić, kto tu zawsze był w komisjach. ;) 

Bla bla bla. Nickami możesz wymienić? Bo ja sobie nie przypominam nic takiego z mojej strony.

 

A grożenie wpierdolem jest zawsze żenujące, także w wykonaniu @Meler, czy kogokolwiek innego (choć tylko jego kojarzę z obecnych forumowiczów, który lubi takie nawiązania).

4 minuty temu, Gabe napisał:

 

Gdzieś @wwosik wyjaśniał, ogólnie to popisał się refleksem i po upadku (nie pamiętam szczegółów) starego forum, szybko kupił nową domenę (forumcm.net) i postawił oficjalnego kontynuatora. No a założyciela się przecież nie wywala.

hę? @wwosik jest wciąż właścicielem domeny, z tego co wiem, to ona nigdy nie była w rękach Icona. On po prostu kiedyś zgłosił się do ogarniania kwestii technicznych (serwer + phpBB), tłumacząc wszystkim, że tylko on umie tym zarządzać i bez niego zginiemy. Nikt nie próbował podważać tego zdania, a nawet jeśli próbował, to był szybko gaszony przez Icona. I tak to sobie trwało.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

Dla mnie to w ogóle jakaś abstrakcja, żeby dorosły chłop pałował się nad jakimś zawodnikiem i za wszelką cenę udowadniał innym ludziom, że ten jest simply the best :D

 

Za jednym zawodnikiem nie, ale za klubem :keke:

 

2 godziny temu, Brudinho napisał:

Pytanie do Wrocławskiego towarzystwa @T-m @Kamtek @Fenomen @Scorpio @jasonx znacie lub wiecie gdzie szukać jakichś wydarzeń/warsztatów/zajęć we Wrocławiu. Potrzebuje czymś zająć łeb.

 

Szydełkowanie? A w ogóle to sobie poszukaj centrów jak FAMA. Tak jest sporo rzeczy dziwnych :)

 

2 godziny temu, Kamtek napisał:

I tak się skończyła nasza szorstka przyjaźń :(

Przyjdź pokopać u mnie w Serie C w piłkę. Aż jeden trening w tygodniu plus niedzielny mecz. Tak Ci skopią pęciny, że przez 3 dni z bólu nie przyjdzie Ci do głowy, by szukać sobie zajęcia.

 

Błyskotliwy pomysł milordzie!!!

 

51 minut temu, Hajd napisał:

No wiesz, brak sympatii do Icona to jedno, ale nastawienie ludzi do Ciebie to drugie ;)

 

True story :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

 

OIDP to samorozwiązanie nastąpiło, kiedy w MT było pięć osób: Icon, ja, SZk, jasonx i Fenomen. :-k  

Mi sie cos majaczy, ze byl sklad 7 czy 9 osob, na pewno nieparzysty, bo po decydujacym poscie kogos w administracji, ze w danej sytuacji on glosuje za samorozwiazaniem, Icon napisal mi jakies triumfalne wiadomosci, ze poleglem od wlasnej broni, bo udalo mu sie doprowadzic do tego, ze nie bede modem zgodnie z prawem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Uuuu, teraz to każdy nienawidził Icona, ale jak ja miałem bana na Marynię, bo odmówiłem przeproszenia go za "oskarżenie go" o zamknięcie tematu CCM i obrzucenie ludzi z ówczesnej reakcji gównem bez możliwości obrony przez nas, to niejeden się cieszył, że Dapsz i ja zostaliśmy tak potraktowani. Niejednego z obecnie heheszkujących z niego nicków pamiętam jako uczestnika tamtych heheszek. Czasy się zmieniają, a pan zawsze jest w komisjach :keke: 

Also podwójne standardy motzno, jak heheszkujecie z troglodyty Icona grożącego wpierdolem na zlocie (i słusznie), ale inni troglodyci grożący wpierdolem gdzie indziej już są spoko.

 

Jam niósł płomień sprzeciwu wobec Icona przez lata, później podniosłem skuteczne larum przeciw innemu rakowi tego forum, teraz mogę niczym Kornel Morawiecki z czystym sumieniem mówić, kto tu zawsze był w komisjach. ;) 

No już nie rób z siebie Kijowskiego, bo było dużo więcej osób przeciwstawiających się Iconowi. A że akurat w tym temacie byłeś sam (w sumie pierwsze słyszę - pewnie mnie już wtedy na forum nie było) to jeszcze nie powód, żeby sobie dawać jakiś monopol. Ja byłem wielokrotnie internowany i o wchodzenie w dupę Iconowi na pewno się posądzać nie dam. :D

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Uuuu, kolega czyta e-nba? To może jeszcze grasz w Fantasy :D?

 

@lad

Mnie akurat nie dziwi pałowanie się nad zawodnikiem, bo czytam fora o koszykówce :P 

 

A no czytam. Ale nie piszę tam nic. Swoją drogą to tam czasami ładna patologia jest ;) 

 

W Fantasy nie gram. Nie umiem w cyferki

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, SZk napisał:

Mi sie cos majaczy, ze byl sklad 7 czy 9 osob, na pewno nieparzysty, bo po decydujacym poscie kogos w administracji, ze w danej sytuacji on glosuje za samorozwiazaniem, Icon napisal mi jakies triumfalne wiadomosci, ze poleglem od wlasnej broni, bo udalo mu sie doprowadzic do tego, ze nie bede modem zgodnie z prawem.

 

Sprawdziłem. Było siedmiu adminów, czterech (poza mną, Tobą i Gabem) głosowało za tym „samorozwiązaniem” które było w istocie usunięciem Ciebie z MT (i przy okazji pogwałceniem NR, naszej ówczesnej „konstytucji”). 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

@Brudinho a dołącz do jakiejś nietypowej grupy - kilka pomysłów po znajomych: Toastmasters (taka organizacja, która pracuje nad przemowami publicznymi, ale jakoś to tak rozrosło, że oni się non stop spotykają i lubią), grupy aktorstwa improwizacyjnego (@SZk się w to bawi/ł), dołącz do jakiejś nietypowej ekipy sportowej (rugby czy coś), zacznij chodzić na ściankę z @Fenomen, czy nawet te treningi z @Kamtek, jeśli mówił na serio. Nawet lepsze takie opcje fizyczne, bo im bardziej zmęczony, tym mniej będziesz sobie mózg zamęczał głupotami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...